1. Haberler
  2. Asayiş
  3. Dört günde meydana gelen 22 kazada bir kişi öldü, 29 kişi yaralandı

Dört günde meydana gelen 22 kazada bir kişi öldü, 29 kişi yaralandı

featured
SAKARYA'DA DÖRT GÜN İÇERİSİNDE MEYDANA GELEN VE SONUCU ALINAN TOPLAM 22 TRAFİK KAZASINDA BİR KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN, 29 KİŞİ İSE YARALANDI. (İHA/SAKARYA-İHA) Sakarya'da dört gün içerisinde meydana gelen ve sonucu alınan toplam 22 trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken, 29 kişi ise yaralandı.

Dört günde meydana gelen 22 kazada bir kişi öldü, 29 kişi yaralandı

Sakarya’da dört gün içerisinde meydana gelen ve sonucu alınan toplam 22 trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken, 29 kişi ise yaralandı.
Sakarya Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgelerinde meydana gelen ve sonucu alınan olayları açıkladı. Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, şehir genelinde emniyet ve jandarma sorumluluk bölgesinde son 4 gün içerisinde meydana gelen 22 farklı trafik kazasında 1 kişinin hayatını kaybettiği, 29 kişinin ise yaralandığı belirtildi.
İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 4-5-6-7 Temmuz tarihlerinde meydana gelen 14 kazada, 6 kişi yaralanırken, İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde ise 5-6-7 Temmuz tarihlerinde meydana gelen 8 trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, 23 kişi yaralandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!