1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Fatih Erbakan: “Sakarya’da önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarıları elde edeceğiz, buna inanıyoruz”

Fatih Erbakan: “Sakarya’da önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarıları elde edeceğiz, buna inanıyoruz”

featured
YENİDEN REFAH PARTİSİ GENEL BAŞKANI FATİH ERBAKAN, SAKARYA'DA PARTİSİNİN KAZANDIĞI İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINA 'TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ' GERÇEKLEŞTİRDİ. KAYNARCA, KARAPÜRÇEK VE ARDINDAN GEYVE BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET EDEN ERBAKAN, YENİ DÖNEMDE KLASİK BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİN YANI SIRA VATANDAŞLARA İSTİHDAM İMKANI VE HALKA GELİR SAĞLAYACAK PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK İSTEDİKLERİNİ İFADE ETTİ. (BURAK CAN TOKYÜREK/SAKARYA-İHA) Sakarya'da partisinin ilçe belediye başkanlarını ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Sakarya'da önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarıları, zaferleri elde edeceğiz. Buna inanıyoruz" dedi.

Fatih Erbakan: “Sakarya’da önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarıları elde edeceğiz, buna inanıyoruz”

Sakarya’da partisinin ilçe belediye başkanlarını ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Sakarya’da önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarıları, zaferleri elde edeceğiz. Buna inanıyoruz” dedi.
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sakarya’da partisinin kazandığı ilçelerde belediye başkanlarına ‘teşekkür ziyaretleri’ gerçekleştirdi. Kaynarca, Karapürçek ve ardından Geyve Belediyesi’ni ziyaret eden Erbakan, yeni dönemde klasik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlara istihdam imkanı ve halka gelir sağlayacak projeleri hayata geçirmek istediklerini ifade etti. Geyve Belediyesi ziyaretinde konuşan Fatih Erbakan, “Bu ziyaretlerimiz hem başkanlarımıza tebrik ve hayırlı olsun ziyareti hem de bu bölgelerdeki kıymetli vatandaşlarımıza da bir teşekkür ziyareti. 31 Mart seçimlerinde Yeniden Refah Partimize, başkanlarımıza vermiş oldukları destek dolayısıyla teşekkür ziyareti gerçekleştiriyoruz. Sakarya’daki üç belediyemizde inşallah gerçekleştireceğimiz ahlaklı ve milli görüş belediyeciliği hizmetleriyle inşallah Sakarya halkının gönlündeki, kalbindeki yerimizi daha da iyi bir noktaya getireceğiz ve inşallah Sakarya’da önümüzdeki seçimlerde çok daha büyük başarıları, zaferleri elde edeceğiz. Buna inanıyoruz” dedi.
Erbakan, ardından Geyve ilçe merkezinde vatandaş ve esnafı ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!