1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 12’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 12’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
12’nci Akşam Maçları

Evsan Yapı&Teknik Damper: 6-YG Enerji&Bakas İnşaat: 2
Hakem: Muhammet Emin Çelik
Evsan Yapı&Teknik Damper: Samet Kadrioğlu, Emre Seymen, Emre Yıldırım, Cihan Yanova, Emre Akkuş, Batuhan Severcan, Ufuk Gökdemir, Haluk Yavuz, Olcay Uzun
Antrenör: Emrah Akkuş
YG Enerji&Bakas İnşaat: Özgür Şenol, Çağlar Koç, Murat Baba, Salih Diş, Recep Çelik, Muhammed Alparslan Açıkgöz, Yasin Ayar, Serdar Birke
Antrenör: Hakan Ceylan
Goller: Dk.3-27 Cihan Yanova, Dk.7-37 Olcay Uzun, Dk.15 Emre Akkuş, Dk.39 Emre Seymen (Evsan Yapı&Teknik Damper), Dk.28 Muhammed Alparslan Açıkgöz, Dk.43 Serdar Birke (YG Enerji&Bakas İnşaat)

Buzdaği Su: 4-HV Enerji: 3
Hakem: Cafer Özbay
Buzdağı Su: Cihan Şeybak, Onur Hoşoğlu, Halit Tekle, Kadir Kazanoğlu, Recep Şimşek, İlker Tıkız, Cihan Özsirkecioğlu, Mesut Akıncı, Kerem Eren, Aydın Baydar, Abdullah Kestane
Antrenör: Metin Usluoğlu
HV Enerji: Tayfun Çayır, Uğur Merey, Cihan Ercan, Serkan Dolgun, Emre Yıldız, Emrah Başak, Tarık Demiray, Ahmet Oyar, Adem Demirci
Antrenör: Salih Bayram
Goller: Dk.9-41 Emrah Başak, Dk.15 Adem Demirci (HV Enerji), Dk.19 İlker Tıkız, Dk.24 Kadir Kazanoğlu, Dk.49-52 Cihan Özsirkecioğlu (Buzdağı Su)

Nass Grub Gayrimenkul: 4-Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: 3
Hakem: Murat Bay
Nass Grub Gayrimenkul: Mustafa Yılmaz, Mustafa Metin Sarı, Abdulkadir Balkaya, Ersin Balcı, Soner İyem, Emrah Kahya, Gökhan Kaba, Anıl Abanoz, Erhan Şimşek, İshak Ekici, Furkan Etik
Antrenör: Şaban Çolak
Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: Mehmet Yazıcı, Samet Keskin, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Ufuk Yoldaş, Enes Ayvacı, Özgür Sürekçi, Orhan Çakır, Hakan Yılmaz
Antrenör: Yıldırım Çelik
Goller: Dk.5-16 Enes Ayvacı, Dk.49 Enes Buruşoğlu (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup), Dk.14 Gökhan Kaba, Dk.20 Soner İyem, Dk.43 Anıl Abanoz, Dk.45 İshak Ekici (Nass Grub Gayrimenkul)

Sakarya F.K. Cumhur Çelik: 5-Ünlü İnşaat: 0
Hakem: Furkan Kocayıldız
Sakarya F.K. Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Özcan Tanıl, Murat Akdeniz, Hasan Ayvaz, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu, Emre Kökten Saylan, Adil Yazıcı, Cem Korkmaz,
Antrenör: Sezgin Cumhur
Ünlü İnşaat: Ersin Özen, Ahmet Çoban, Muammer Gürsakarya, Yaşar Bakırtaş, Selami Kullen, Murat Kefez, Salim Ünlü, Erdal Çelik, Doğan Bakırtaş
Antrenör: Turgay Akgündüz
Goller: Dk.4-32-32 Fatih Faruşoğlu, Dk.29 Cem Korkmaz, Dk.41 Hasan Ayvaz (Sakarya F.K. Cumhur Çelik)

18 Temmuz 2023 Salı
20.00 Sakarya F.K.-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Taraklı Kazım Usta-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Gazi Metal-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 OTOKAR-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 AK-Belde A.Ş.-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
20 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Şenol İletişim-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 SCK Grup Salih Çiftçi-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar)
23.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
21 Temmuz 2023 Cuma
20.00 Sakarya Murat Eğitim Kurumları-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Scadasu-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Aydın Örme-Caba Ağaç Ürünleri Ltd. Şti. (Olgunlar Kategorisi)
22 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Gün İnşaat-Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Buzdağı-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
23 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Şakarlar-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Narin Simit-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya Otomotiv-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
24 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Gazi Metal-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Yeşilbağ İnşaat-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Ultra Çelik (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
25 Temmuz 2023 Salı
20.00 Cordel Enerji-SMB Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sapanca Efsane Gül-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
26 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Şenol İletişim-Ferizli Bellona Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Eski Dostlar-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ünlü İnşaat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
23.00 İzrek A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

casino siteleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!