1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 19’uncu Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 19’uncu Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
19’uncu Akşam Maçları

Ada Eser Yapı: 3-Gazi Metal: 0 (Hükmen)
Hakem: Sinan Bilgin
NOT: Saat 20.00’de başlaması gereken bu karşılaşma Gazi Metal takımının sahaya çıkmaması sebebiyle Hakem Sinan Bilgin tarafından iptal edildi. Turnuva Tertip Komitesi, karşılaşmayı Ada Eser Yapı takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescilledi.

Kocaali Barış İnşaat: 8-Yeşilbağ İnşaat: 3
Hakem: Mert Elbahadır
Kocaali Barış İnşaat: Şuayip Ulusinan, Yunus Kalkan, Nizamettin Kemal Metin, Beytullah Çetinkala, Soner Uzunoğlu, Barış Turgut, Eyyüp Maden, Yasin Emecan, Uğur Tarakçı
Antrenör: Erkan Güner
Yeşilbağ İnşaat: Kemal Demir, Yasin Coşkun, Ömer Terzioğlu, Fırat Asrak, Gökhan Çetinbaş, Murat Aslan, Abdullah Erbay, Gürkan Bostan
Antrenör: Fırat Arslan
Goller: Dk.2 Eyyüp Maden, Dk.3-16-37-47-51 Barış Turgut, Dk.33-44 Soner Uzunoğlu (Kocaali Barış İnşaat), Dk.23-44 Gökhan Çetinbaş, Dk.28 Ömer Terzioğlu (Yeşilbağ İnşaat)

Topaloğlu İnş. Malzemeleri P.: 5-Ultraçelik: 0
Hakem: Furkan Kocayıldız
Topaloğlu İnş. Malzemeleri P.: Yunus Emre Karaaslan, Mücahit Topaloğlu, Cevat İpşiroğlu, Mustafa Kolat, Ömer İkiz, Nihat Zihni, Ahmet Tetik, Kemal Cavnar
Antrenör: Hakan Mıhçı
Ultraçelik: Fahrettin Demiryandı, Barış Engin, Faruk Çetin, Haydar Sezer, Necmettin Demiryol, Müjdat Öz, Hakan Alkan, Hakan Yılmaz, Selim Topçu, Aşkın Çelik (K.Kart), Yavuz Öztürk
Antrenör: Muhittin Çelik
Goller: Dk.1-15-35 Mustafa Kolat, Dk.47 Mücahit Topaloğlu, Dk.48 Kemal Cavnar (Topaloğlu İnş. Malzemeleri P.)
Kırmızı Kart: Dk.49 Aşkın Çelik (Ultraçelik)

AK-Belde A.Ş.: 2-Akyazı Yenicami Esnafspor: 1
Hakem: Tayfun Güz
AK-Belde A.Ş.: Mesut Özkan, İrfan Genç, Şükrü Kara, Mustafa Hikmet, Nihat İçyüz, Ömer Uluköylü, Hasan Sabri Yılmaz, Serdar Gürkan, Mustafa Yavuz, Serkan Kopya
Antrenör: Osman Özdağ
Akyazı Yenicami Esnafspor: Yüksel Ünal, Mustafa Esmer, Nazmi Ayaz, Feyzullah Macar, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Mustafa Sağlam, Yener Dönmez, Adnan Rençber, Fahrettin Berk (K.Kart)
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.27 Nihat İçyüz, Dk.42 Serdar Gürkan (AK-Belde A.Ş.), Dk.37 Fahrettin Berk (Akyazı Yenicami Esnafspor)
Kırmızı Kart: Dk.45 Fahrettin Berk (Akyazı Yenicami Esnafspor)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
25 Temmuz 2023 Salı
20.00 Cordel Enerji-SMB Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sapanca Efsane Gül-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
26 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Şenol İletişim-Ferizli Bellona Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Eski Dostlar-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ünlü İnşaat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
23.00 İzrek A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
28 Temmuz 2023 Cuma
20,00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Emniyet F.K.-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Çelik Akü&Orhan Türk-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
29 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Serdivan Gold-Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bosna-Akyazı Yenicami Esnafspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar)
23.00 Taraklı Kazım Usta-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
30 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Cumhur Çelik-Erenler Recep Acar 2. El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Sakarya F.K.-Aydın Örme (Olgunlar Kategorisi)
22.00 OTOKAR-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Evşan Yapı&Teknik Damper-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grıp (Gençler)
31 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Ultra Çelik-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Düzce Gedik Piliçspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 SBM Ups-Gürdal Turizm (Genç Olgunlar Kategorisi)
01 Ağustos 2023 Salı
20.00 Üstün Kumlama-Pencam Kapı ve Pencere Sistemleri (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ultra Çelik-Gazi Metal (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!