1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 35’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 35’inci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
35’inci Akşam Maçları

Bosna: 2-Gedik Piliç Spor Düzce: 4
Hakem: Muhammet Nuri Kuzu
Bosna: Ferruh Bayram, Davut Arslan, Aydın Alkan, Cevat Koç, Çetin Tunçat, Arif Uz, Alper Yılmaz
Antrenör: Erdoğan Pırıldar
Düzce Gedik Piliçspor: Mustafa Arslan, Salim Demir, Sedat Pınar, Erdoğan Özcan, Varol Keleş, Hasan Yılmaz Koç, Şeref Ali Karanfil, Rasim Usta, Vedat Tapan
Antrenör: Suat Yazıcı
Goller: Dk.6-33 Erdoğan Özcan, Dk.22 Varol Keleş, Dk.45 Vedat Tapan (Gedik Piliç Spor Düzce), Dk.9-23 Arif Uz (Bosna)

Evsan Yapı & Teknik Damper: 4-Üstün Kumlama: 9
Hakem: Zeki Erdem Şen
Evsan Yapı&Teknik Damper: Samet Kadrioğlu, Emre Seymen, Nazmi Durat, Cihan Yanova, Batuhan Severcan, Haluk Yavuz, Olcay Uzun
Antrenör: Emrah Karabulut
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Ömer Örçün, Yusuf Yürüten, Yavuz Karabulut, Sefa Tekin, Alperen Kırdemir, Ferdi İlkhan, Yunus Emre Çeroğlu
Antrenör: Emrah Akkuş
Goller: Dk.4-5 Emre Seymen, Dk.9 Cihan Yanova, Dk.32 Olcay Uzun (Evsan Yapı&Teknik Damper), Dk.12-15-25-29-40-48 Sefa Tekin, Dk.31-42 Ömer Örçün, Dk.38 Yunus Emre Çeroğlu (Üstün Kumlama)

Narin Simit: 12-Yeşilbağ İnşaat: 7
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Narin Simit: Önder Tiryaki, Ercan Ceyhun Koza, Murat Tiraki, Cavit Seçkin Sezgin, Sabri Kuvancı, Aydın Taşkın
Antrenör: Emrah Narin
Yeşilbağ İnşaat: Kemal Demir, Yasin Çoşkun, Ömer Terzioğlu, Gökhan Çetinbaş, Aykut Akdeniz, Murat Aslan, Gürkan Bostan
Antrenör: Beytullah Yeşilbağ
Goller: Dk.2-11-14-26-42-49 Ercan Ceyhun Koza, Dk.22-23-28-37-47 Aydın Taşkın, Dk.45 Murat Tiraki (Narin Simit), Dk.24 Gökhan Çetinbaş, Dk.27 Aykut Akdeniz, Dk.30-50 Murat Aslan, Dk.34-40-48 Gürkan Bostan (Yeşilbağ İnşaat)

NOT: YG Enerji Bakas İnşaat: 0-İtaliano Moda: 3 (Hükmen)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
10 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Sapanca Efsane Güldibi (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
NOT: YG Enerji Bakas İnşaat: 0-İtaliano Moda: 3 (Hükmen)
11 Ağustos 2023 Cuma
20.00 AK-Belde A.Ş.-Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ünlü İnşaat-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Sakarya Otomotiv Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ada Eser Yapı-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!