1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 43’üncü Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 43’üncü Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
43’üncü Akşam Maçları

Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat: 2-Hendek Şenol İletişim: 8
Hakem: Murat Bay
Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat: Burak Akçay, Orhan Tok, Yakup Karabulut, Mehmet Özcan, İsmail Topçuoğlu, Şerif Bayrak, Serdal Şişman, Serkan Gümüşel, Serkan Cihan
Antrenör: Hayri Vatansever
Hendek Şenol İletişim: Eşref Pehlivan, Mustafa Levent, Zafer Bıçak, Eyüp Berk, Oğuz Birinci, Hasan Koç, Vural Oduncu, Bekir Çakar, Kemal Uzun, Fatih Tuğ
Antrenör: Rıza Yetimoğlu
Goller: Dk.13 Serkan Gümüşel, Dk.41 Mehmet Özcan (Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat), Dk.16 Eyüp Berk, Dk.30-47 Fatih Tuğ, Dk.35 Mustafa Levent, Dk.36 Zafer Bıçak, Dk.43-44-48 Hasan Koç (Hendek Şenol İletişim)

Büztaş Beton&Sezgin Ofset: 2-SCK Grup Salih Çiftçi: 5
Hakem: Beytullah Yiğit
Büztaş Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Mesut Aka, Gökhan Aslan, Adil Onur Dönmez, Ümit Tale, İlter Tüllüoğlu, Kadir Öztürk
Antrenör: Yücel Yayla
SCK Grup Salih Çiftçi: Hilmi Dur, Enes Buruşoğlu, Veysel Anuş, İlyas Akgökçe, Agah Şen, Hamza Duman, Semih Özdemir, Volkan Keser, Sinan Camgöz
Antrenör: Cenk Aslan
Goller: Dk.15-17-48 Semih Özdemir, Dk.24-40 Agah Şen (SCK Grup Salih Çiftçi), Dk.18 Ümit Tale, Dk.42 Mesut Aka (Büztaş Beton&Sezgin Ofset)

İzrek A.Ş.: 10-Emniyet F.K.: 5
Hakem: Muhammet Nuri Kuzu
İzrek A.Ş.: Engin Varıcıoğlu, Cemalettin Parlak, Serdar Pamuklar, Cengiz Reis, Mehmet Kutay Şenyıl, Erol Badiş, Ahmet Kara, Ümit Kahya
Antrenör: Yok
Emniyet F.K.: Osman Selçuk Söyler, Atilla Güngör, Dicle Ceylan, İsmail Öner, Sinan Bayram, Yusuf Serhan Şenkal, Ergin Say
Antrenör: Erdal Kökçek
Goller: Dk.4-8 Erol Badiş, Dk.7-10 Cengiz Reis, Dk.13-41-47 Ümit Kahya, Dk.21-44 Serdar Pamuklar, Dk.42 Ahmet Kara (İzrek A.Ş.), Dk.21-27-33-49 Sinan Bayram, Dk.35 İsmail Öner (Emniyet F.K.)

OTOKAR: 2-Şakarlar: 3
Hakem: Berkay Aykın
OTOKAR: Celalettin Coşkun, Vedat Yavuz, Semih Topçuoğlu, Murat Tortop, Kadir Murat Şen, Burak Aydın, Gökhan Yıldız, Burak Sarıca
Antrenör: Bülent Belat
Şakarlar: Çetin Kaya, Hakan Dönmez, Egemen Gürşimşek, Aykut Akbaş, Yasin Görkem Arslan, Kasım Abaş, Hakan Yılmaz, Enes Ayvacı, Emrah Toylar
Antrenör: Serkan Şakar
Goller: Dk.3 Kadir Murat Şen, Dk.23 Burak Aydın (OTOKAR), Dk.18-49 Aykut Akbaş, Dk.34 Kasım Abaş (Şakarlar)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
18 Ağustos 2023 Cuma
20.00 Narin Simit-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 Caba Ağaç Ürünleri-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
19 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Çelik Akü Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 İzrek A.Ş.-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Emniyet F.K.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
20 Ağustos 2023 Pazar
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
21 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Üstün Kumlama-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 OTOKAR-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Hendek Şenol İletişim-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22 Ağustos 2023 Salı
20.00 Emniyet F.K.-Bayrak Ağaç A.Ş (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 (A2-B3) Galibi-(A4-B1) Galibi (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 (A1-B4) Galibi-(A3-B2) Galibi (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
23 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Üstün Kumlama-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
24 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 İzrek A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
26 Ağustos 2023 Cumartesi
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
27 Ağustos 2023 Pazar
20.00 A1-B4 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 A2-B3 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 A3-B2 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 A4-B1 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
28 Ağustos 2023 Pazartesi
NOT: Final Grubu maçları başlayacağından dolayı Turnuvamıza bir gün ara verilmiştir.
29 Ağustos 2023 Salı
21.00 (A1-B4) Galibi-(A2-B3) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 (A3-B2) Galibi-(A4-B1) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
30 Ağustos 2023 Çarşamba
21.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Gürdal Turizm-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı
01 Eylül 2023 Cuma
21.00 Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!