sakarya escort sakarya escort sakarya escort

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 46’ncı Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
46’ncı Akşam Maçları

Üstün Kumlama: 4-Büztaş Beton&Sezgin Ofset: 7
Hakem: Berat İnekçioğlu
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Yavuz Karabulut, Sefa Tekin, Alperen Kırdemir, Mete Erenbay, Nihat Ayvacı, Ferdi İlkhan, Yunus Emre Çeroğlu
Antrenör: Burak Paydos
Büztaş Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Mesut Aka, Gökhan Aslan, Duran Mutlu, Adil Onur Dönmez, Ümit Tale, İlter Tüllüoğlu, Kadir Öztürk
Antrenör: Yücel Yayla
Goller: Dk.2-Mete Erenbay, Dk.5-48 Sefa Tekin, Dk.50 Ferdi İlkhan (Üstün Kumlama), Dk.6-20-46 Ümit Tale, Dk.16 Mesut Aka, Dk.43 Kadir Öztürk, Dk.45-50 Adil Onur Dönmez (Büztaş Beton&Sezgin Ofset)

Narin Simit: 5-Şakarlar: 4
Hakem: Murat Bay
Narin Simit: Sertan Saral, Murat Tiraki, Gökhan Şahin, Recep Serkan Çetintaş, Serhat Karakayalar, Cavit Seçkin Sezgin, Sabri Kuvancı, Aydın Taşkın (K.Kart)
Antrenör: Talip Toprak
Şakarlar: Çetin Kaya, Hakan Dönmez, Egemen Gürşimşek, Aykut Akbaş (K.Kart), Yasin Görkem Arslan, Kasım Abaş, Hakan Yılmaz, Enes Ayvacı
Antrenör: Serkan Şakar
Goller: Dk.2-29 Recep Serkan Çetintaş, Dk.7 Gökhan Şahin, Dk.25-50 Aydın Taşkın (Narin Simit), Dk.5 Hakan Yılmaz, Dk.24-31 Kasım Abaş, Dk.31 Yasin Görkem Arslan (Şakarlar)
Kırmızı Kartlar: Dk.50+2 Aydın Taşkın (Narin Simit), Dk.50+2 Aykut Akbaş (Şakarlar)

SCK Grup Salih Çiftçi: 2-OTOKAR: 1
Hakem: Alperen Demir
SCK Grup Salih Çiftçi: Hilmi Dur, Enes Buruşoğlu, Agah Şen, Hamza Duman, Semih Özdemir, Volkan Keser, Sinan Camgöz
Antrenör: Salih Çiftçi
OTOKAR: Vedat Yavuz, Semih Topçuoğlu, Murat Tortop, Kadir Murat Şen, Burak Aydın, Gökhan Yıldız, Erkan Vani, Burak Sarıca
Antrenör: Bülent Belat
Goller: Dk.8 Agah Şen, Dk.36 Hamza Duman (SCK Grup Salih Çiftçi), Dk.14 Gökhan Yıldız (OTOKAR)

Hendek Şenol İletişim: 6-İzrek A.Ş.: 6
Hakem: Berkay Aykın
Hendek Şenol İletişim: Eşref Pehlivan, Davut Bal, Zafer Bıçak, Eyüp Berk, Hasan Koç, Vural Oduncu, Bekir Çakar, Fatih Tuğ, Oğuz Birinci
Antrenör: Hüseyin Şenol
İzrek A.Ş.: Şamil Güngör, Cemalettin Parlak, Serdar Pamuklar, Cengiz Reis, Mehmet Kutay Şenyıl, Cihan Korucuoğlu, Engin Varıcıoğlu, Ümit Kahya, Ahmet Kara
Antrenör: Levent Kocacık
Goller: Dk.2-24 Zafer Bıçak, Dk.9-11 Eyüp Berk, Dk.42 Bekir Çakar, Dk.48 Oğuz Birinci (Hendek Şenol İletişim), Dk.10-12 Ümit Kahya, Dk.13 Cemalettin Parlak, Dk.33 Serdar Pamuklar, Dk.44-47 Cihan Korucuoğlu (İzrek A.Ş.)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
22 Ağustos 2023 Salı
20.00 Emniyet F.K.-Bayrak Ağaç A.Ş (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Caba Ağaç Ürünleri (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
23 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Üstün Kumlama-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
24 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 İzrek A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
26 Ağustos 2023 Cumartesi
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
27 Ağustos 2023 Pazar
20.00 A1-B4 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 A2-B3 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 A3-B2 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 A4-B1 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
28 Ağustos 2023 Pazartesi
NOT: Final Grubu maçları başlayacağından dolayı Turnuvamıza bir gün ara verilmiştir.
29 Ağustos 2023 Salı
21.00 (A1-B4) Galibi-(A2-B3) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 (A3-B2) Galibi-(A4-B1) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
30 Ağustos 2023 Çarşamba
21.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Gürdal Turizm-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı
01 Eylül 2023 Cuma
21.00 Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!