1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 47’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 47’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
47’nci Akşam Maçları

Emniyet F.K: 6-Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: 12
Hakem: Muhammet Emin Çelik
Emniyet F.K.: Harun Kılıç, Atilla Güngör, Dicle Ceylan, Sinan Bayram, Yusuf Serhan Şenkal, Ergin Say
Antrenör: Erdal Kökçek
Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: İzzet Aydemir, Ömer Ediş, İbrahim Özkan, Erhan Atmaca, İsmet Bayraktar, Yasin Şimşek, Özkan Kocaman, Onur Ada
Antrenör: Adnan Işık
Goller: Dk.2-15-20-33-41-45 İsmet Bayraktar, Dk.3 Yasin Şimşek, Dk.7 İbrahim Özkan, Dk.14 Onur Ada, Dk.21 Özkan Kocaman, Dk.24 Ömer Ediş, Dk.28 Erhan Atmaca (Bayrak Ağaç Anonim Şirketi), Dk.5-18-44 Sinan Bayram, Dk.16-22-27 Ergin Say (Emniyet F.K.)

Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: 2-Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: 5
Hakem: Yücel Demir
Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: Murat Ayvaz, Ömer Dandan, Sadettin Gün, Doğan Konuklar, Ali Uzuner, Metin Aydınlı, Mehmet Sakallıoğlu, Hasan Öztürk, Engin Akyıldız, İlyas Asan, Özgür Canpolat
Antrenör: Ahmet Kara
Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: Erkan Aydoğan, Ayhan Kalyoncu, Mikail Kaya, Tekin Işık, Hasan Ali Özdemir, Volkan Yava, Serkan Doğan, Fatih Baykal, Orhan Ergün
Antrenör: Şahin Çoker
Goller: Dk.9-28 Ayhan Kalyoncu, Dk.16 Hasan Ali Özdemir, Dk.27 Tekin Işık, Dk.35 Volkan Yava (Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi), Dk.21 Sadettin Gün, Dk.36-Ali Uzuner (Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat)
Kırmızı Kart: Dk.46 Ayhan Kalyoncu (Caba Ağaç Ürünleri A.Ş.)

Reyhan Cihan Pastaneleri&&Toksoy Grup İnşaat: 0-Nass Grub Gayrimenkul: 3 (Hükmen)
NOT: Bu karşılaşma Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat’ın sahaya çıkmaması üzerine, Hakem Eyüp Ensar Kurt tarafından iptal edilmiştir.

Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: 5-Kılıçoğlu Otomotiv: 3
Hakem: Zeki Erdem Şen
Sakarya F.K& Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Özcan Tanıl, Ümit Serter Keskin, Hasan Ayvaz, Cem Korkmaz, Fatih Faruşoğlu, Yusuf Bingöl, Tuncay Budakin, Adil Yazıcı
Antrenör: Sezgin Cumhur
Kılıçoğlu Otomotiv: Haldun Elbirlik, Ömer Gündostu, Talip Toprak, Hasan Hüseyin Kan, Bora Marangoz, Yılmaz Arslan, Ragıp Başdağ, Yasin Çelik
Antrenör: Agah Şen
Goller: Dk.14-32 Yılmaz Arslan, Dk.20 Talip Toprak (Kılıçoğlu Otomotiv, Dk.24-38-50+2 Cem Korkmaz, Dk.35 Fatih Faruşoğlu, Dk.45 Ümit Serter Keskin (Sakarya F.K. Cumhur Çelik)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
23 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Üstün Kumlama-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
24 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 İzrek A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
26 Ağustos 2023 Cumartesi
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
27 Ağustos 2023 Pazar
20.00 A1-B4 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 A2-B3 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 A3-B2 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 A4-B1 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
28 Ağustos 2023 Pazartesi
NOT: Final Grubu maçları başlayacağından dolayı Turnuvamıza bir gün ara verilmiştir.
29 Ağustos 2023 Salı
21.00 (A1-B4) Galibi-(A2-B3) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 (A3-B2) Galibi-(A4-B1) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
30 Ağustos 2023 Çarşamba
21.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Gürdal Turizm-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri A.Ş.-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
01 Eylül 2023 Cuma
21.00 Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!