1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

featured

: Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
44’üncü Akşam Maçları

Üstün Kumlama: 2-Narin Simit: 13
Hakem: Berkay Aykın
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Ömer Örçün, Tamer Aktaş, Sefa Tekin, Mete Erenbay, Nihat Ayvacı, Ferdi İlkhan, Yunus Emre Çeroğlu
Antrenör: Burak Soydan
Narin Simit: Önder Tiryaki, Murat Tiraki, Emrah Narin, Recep Serkan Çetintaş, Serhat Karakayalar, Cavit Seçkin Sezgin, Sabri Kuvancı, Aydın Taşkın
Antrenör: Talip Toprak
Goller: Dk.21 Cavit Seçkin Sezgin, Dk.22-29-32-33-36-41-45-47 Recep Serkan Çetintaş, Dk.24 Murat Tiraki, Dk. 38-43-Emrah Narin, Dk.49 Serhat Karakayalar (Narin Simit), Dk.34 Mete Erenbay, Dk.50 Sefa Tekin (Üstün Kumlama)

Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: 9-Sakarya F.K.: 5
Hakem: Furkan Alayıldız
Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Özcan Tanıl, Ümit Serter Keskin, Hasan Ayvaz, Yusuf Bingöl, Tuncay Budakin, Adil Yazıcı
Antrenör: Murat Akdeniz
Sakarya F.K.: Adem Çolak, Çetin Serter, Sezgin Cumhur, Rahmi Sarı, Fatih Pırıldar, Serkan Karagöz, Serkan Aytaç, Zekeriya Akkuş, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Serhat Cengiz, Emrah Kılıç, Abdullah Doğan
Antrenör: Sezgin Cumhur
Goller: Dk.3-13 Hasan Ayvaz, Dk.8-9-14-20 Tuncay Budakin, Dk.8-42-49 Yusuf Bingöl (Sakarya F.K. Cumhur Çelik), Dk.4-33 Emrah Kılıç, Dk.6 Serhat Cengiz, Dk.45 Çetin Serter, Dk.51 Abdullah Doğan (Sakarya F.K.)

Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: 2-Topaloğlu İnş. Malz. P.: 1
Hakem: Halil İbrahim Arabacı
Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: Murat Ayvaz, Ömer Dandan, Sadettin Gün, Doğan Konuklar, Metin Aydınlı, Hasan Öztürk, Meriç Akkaya, İlyas Asan, Özgür Canpolat
Antrenör: Ahmet Kara
Topaloğlu İnşaat Malzemeleri Pazarlama: Yunus Emre Karaaslan, Harun Çağman, Süreyya Gökbayrak, Mustafa Kolat, Ahmet Tetik, Kemal Cavnar, İbrahim Keskin, Yusuf Taylan
Antrenör: Akan Mıhçı
Goller: Dk.1 Hasan Öztürk, Dk.26 İlyas Asan (Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat), Dk.16 Yusuf Taylan (Topaloğlu İnş. Malz. P.)

Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: 3 (8)-Sakarya Otomotiv: 3 (6)
Hakem: Berat İnekçioğlu
Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: Erkan Aydoğan, Ayhan Kalyoncu, Mikail Kaya, Tekin Işık, Hasan Ali Özdemir, Volkan Yava, Fatih Baykal, Orhan Ergün
Antrenör: Adnan Işık
Sakarya Otomotiv: Hüseyin Osmanoğlu, Murat Koca, Ayhan Günel, Yaşar Şanlı, Ümit Demiroğlu, Fatih Karaman, Hasan Öztürk, Ramazan Dağlı
Antrenör: Mesut Çetin
Goller: Dk.12 Volkan Yava, Dk.38 Tekin Işık, Dk.49 Ayhan Kalyoncu (Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi), Dk.22 Hasan Öztürk, Dk.23 Hüseyin Osmanoğlu, Dk.36 Yaşar Şanlı (Sakarya Otomotiv)
Penaltılar:
Caba Ağaç: Hasan Ali Özdemir (Gol), Orhan Ergün (Gol), Mikail Kaya (Gol), Fatih Baykal (Gol), Volkan Yava (Gol)
Sakarya Otomotiv: Hasan Öztürk (Gol), Ümit Demiroğlu (Gol), Yaşar Şanlı (Gol), Fatih Karaman (Kaleci çıkardı)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
19 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Çelik Akü Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 İzrek A.Ş.-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Emniyet F.K.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
20 Ağustos 2023 Pazar
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
21 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Üstün Kumlama-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 OTOKAR-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Hendek Şenol İletişim-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22 Ağustos 2023 Salı
20.00 Emniyet F.K.-Bayrak Ağaç A.Ş (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Caba Ağ…
[00:23, 19.08.2023] apocan: Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
44’üncü Akşam Maçları

Üstün Kumlama: 2-Narin Simit: 13
Hakem: Berkay Aykın
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Ömer Örçün, Tamer Aktaş, Sefa Tekin, Mete Erenbay, Nihat Ayvacı, Ferdi İlkhan, Yunus Emre Çeroğlu
Antrenör: Burak Soydan
Narin Simit: Önder Tiryaki, Murat Tiraki, Emrah Narin, Recep Serkan Çetintaş, Serhat Karakayalar, Cavit Seçkin Sezgin, Sabri Kuvancı, Aydın Taşkın
Antrenör: Talip Toprak
Goller: Dk.21 Cavit Seçkin Sezgin, Dk.22-29-32-33-36-41-45-47 Recep Serkan Çetintaş, Dk.24 Murat Tiraki, Dk. 38-43-Emrah Narin, Dk.49 Serhat Karakayalar (Narin Simit), Dk.34 Mete Erenbay, Dk.50 Sefa Tekin (Üstün Kumlama)

Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: 9-Sakarya F.K.: 5
Hakem: Furkan Alayıldız
Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Özcan Tanıl, Ümit Serter Keskin, Hasan Ayvaz, Yusuf Bingöl, Tuncay Budakin, Adil Yazıcı
Antrenör: Murat Akdeniz
Sakarya F.K.: Adem Çolak, Çetin Serter, Sezgin Cumhur, Rahmi Sarı, Fatih Pırıldar, Serkan Karagöz, Serkan Aytaç, Zekeriya Akkuş, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Serhat Cengiz, Emrah Kılıç, Abdullah Doğan
Antrenör: Sezgin Cumhur
Goller: Dk.3-13 Hasan Ayvaz, Dk.8-9-14-20 Tuncay Budakin, Dk.8-42-49 Yusuf Bingöl (Sakarya F.K. Cumhur Çelik), Dk.4-33 Emrah Kılıç, Dk.6 Serhat Cengiz, Dk.45 Çetin Serter, Dk.51 Abdullah Doğan (Sakarya F.K.)

Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: 2-Topaloğlu İnş. Malz. P.: 1
Hakem: Halil İbrahim Arabacı
Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: Murat Ayvaz, Ömer Dandan, Sadettin Gün, Doğan Konuklar, Metin Aydınlı, Hasan Öztürk, Meriç Akkaya, İlyas Asan, Özgür Canpolat
Antrenör: Ahmet Kara
Topaloğlu İnşaat Malzemeleri Pazarlama: Yunus Emre Karaaslan, Harun Çağman, Süreyya Gökbayrak, Mustafa Kolat, Ahmet Tetik, Kemal Cavnar, İbrahim Keskin, Yusuf Taylan
Antrenör: Akan Mıhçı
Goller: Dk.1 Hasan Öztürk, Dk.26 İlyas Asan (Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat), Dk.16 Yusuf Taylan (Topaloğlu İnş. Malz. P.)

Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: 3 (8)-Sakarya Otomotiv: 3 (6)
Hakem: Berat İnekçioğlu
Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: Erkan Aydoğan, Ayhan Kalyoncu, Mikail Kaya, Tekin Işık, Hasan Ali Özdemir, Volkan Yava, Fatih Baykal, Orhan Ergün
Antrenör: Adnan Işık
Sakarya Otomotiv: Hüseyin Osmanoğlu, Murat Koca, Ayhan Günel, Yaşar Şanlı, Ümit Demiroğlu, Fatih Karaman, Hasan Öztürk, Ramazan Dağlı
Antrenör: Mesut Çetin
Goller: Dk.12 Volkan Yava, Dk.38 Tekin Işık, Dk.49 Ayhan Kalyoncu (Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi), Dk.22 Hasan Öztürk, Dk.23 Hüseyin Osmanoğlu, Dk.36 Yaşar Şanlı (Sakarya Otomotiv)
Penaltılar:
Caba Ağaç: Hasan Ali Özdemir (Gol), Orhan Ergün (Gol), Mikail Kaya (Gol), Fatih Baykal (Gol), Volkan Yava (Gol)
Sakarya Otomotiv: Hasan Öztürk (Gol), Ümit Demiroğlu (Gol), Yaşar Şanlı (Gol), Fatih Karaman (Kaleci çıkardı)

GAZİ METAL 33’ÜNCÜ GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TUNUVASI FİKSTÜRÜ
19 Ağustos 2023 Cumartesi
20.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Çelik Akü Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 İzrek A.Ş.-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Emniyet F.K.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
20 Ağustos 2023 Pazar
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
21 Ağustos 2023 Pazartesi
20.00 Üstün Kumlama-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 OTOKAR-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Hendek Şenol İletişim-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22 Ağustos 2023 Salı
20.00 Emniyet F.K.-Bayrak Ağaç A.Ş (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Caba Ağaç Ürünleri (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Nass Grub Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-(A3-B2) Galibi (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
23 Ağustos 2023 Çarşamba
20.00 SCK Grup Salih Çiftçi-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Üstün Kumlama-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Büztaş Beton&Sezgin Ofset-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
24 Ağustos 2023 Perşembe
20.00 Nass Grub Gayrimenkul-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 İzrek A.Ş.-Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Hendek Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
25 Ağustos 2023 Cuma
20.00 OTOKAR-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
21.00 Narin Simit-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
22.00 Şakarlar-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi İkinci Tur)
26 Ağustos 2023 Cumartesi
NOT: Sakaryaspor’un Lig karşılaşması Sakarya Atatürk Stadında olduğundan dolayı bu akşamda turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
27 Ağustos 2023 Pazar
20.00 A1-B4 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
21.00 A2-B3 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
22.00 A3-B2 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
23.00 A4-B1 (Genç Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
28 Ağustos 2023 Pazartesi
NOT: Final Grubu maçları başlayacağından dolayı Turnuvamıza bir gün ara verilmiştir.
29 Ağustos 2023 Salı
21.00 (A1-B4) Galibi-(A2-B3) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
22.00 (A3-B2) Galibi-(A4-B1) Galibi (Genç Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
30 Ağustos 2023 Çarşamba
21.00 Bosna-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı)
22.00 Gürdal Turizm-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı)
31 Ağustos 2023 Perşembe
21.00 Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı
01 Eylül 2023 Cuma
21.00 Genç Olgunlar Kategorisi Üçüncülük Kupası Maçı
22.00 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Kupası Maçı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!