1. Haberler
  2. Spor
  3. Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5’inci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
5’inci Akşam Maçları

Kılıçoğlu Otomotiv: 2-Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: 3
Hakem: Mert Elbahadır
Kılıçoğlu Otomotiv: Haldun Elbirlik, Ömer Gündostu, Hayati Bekar, Kadir Mestanlı, Talip Toprak, Hasan Hüseyin Kan, Hakan Öncü, Yılmaz Arslan, Kazım Kamışoğlu
Antrenör: Agah Şen
Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat: Murat Ayvaz, Ömer Dandan, Sadettin Gün, Doğan Konuklar, Ali Uzuner, Metin Aydınlı, Mehmet Sakallıoğlu, Hasan Öztürk, Rüstem Baş, Engin Akyıldız,
Antrenör: Ender Özdemir
Goller: Dk.8 Doğan Konuklar, Dk.22-26 Ali Uzuner (Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat), Dk.21-46 Yılmaz Arslan (Kılıçoğlu Otomotiv)
Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5’inci Akşam Maçları
Ada Eser Yapı: 8-Ultraçelik: 1
Hakem: Oğuzhan Çalışkan
Ada Eser Yapı: Fatih Bakcan, Serdal Şişman, Ziya Öztürk, Haluk Yılmaz, Yusuf Uçar, Cihan Yağız, Serkan Gümüşel, İbrahim Köleoğlu, Serkan Dumanoğlu, Semih Alankaya, Eyüp Berk
Antrenör: Yunus Alankaya
Ultraçelik: İsmail Çiftçi, Samet Çalışkan, Fuat Avcı, Gökhan Söyler, Süleyman Efe, Selim Akgün, Kemal Kaya, Burak Can Yıldız, Gökhan Kabak, Samet Çetin
Antrenör: Caner Baki
Goller: Dk.5 Burak Can Yıldız (Ultraçelik), Dk.15-29 Serkan Gümüşel, Dk.23-26 İbrahim Köleoğlu, Dk.25-34 Cihan Yağız, Dk.37 Yusuf Uçar, Dk.47 Serdal Şişman (Ada Eser Yapı)

Cordel Enerji: 2- SCK Grup Salih Çiftçi: 6
Hakem: Berkant Sercan Dertli
Cordel Enerji: Samet Can Savaş, Onur Uslu, Serdar Uysal, Yahya Yakupoğlu, Yiğit Ayav, İlter Tülüoğlu, Ümit Tale, Berkan Köroğlu
Antrenör: Erdi Akyel
SCK Grup Salih Çiftçi: Hilmi Dur, Veysel Aluş, İlyas Akgökçe, Agah Şen, Semih Özdemir, Adnan Şen, Volkan Keser, Sinan Camgöz
Antrenör: Ozan Sönmez
Goller: Dk.2-27-28-32 Agah Şen, Dk.23 Adnan Şen, Dk.48 Semih Özdemir (SCK Grup Salih Çiftçi), Dk.34 Ümit Tale, Dk.36 Serdar Uysal (Cordel Enerji)

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5’inci Akşam Maçları

Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat: 1-İtaliano Moda: 4
Hakem: Furkan Köknar
Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat: Kerem Kaytaz, Orhan Tok, Mehmet Özcan, Yasin Meydan, Yakup Karabulut, İsmail Topçuoğlu, Şerif Bayrak, Alptuğ Kazıcıoğlu, Gürkan Kiraz, Serkan Cihan
Antrenör: Miraç Akıl
İtaliano Moda: Hüseyin Toy, Emre Güllep, Ergin Ersin, Aykut Kamberler, Samet Kumbaşı, Burak Baş, Onur Demir, Erkan Uzunboy
Antrenör: Selim Tüz
Goller: Dk.10 İsmail Topçuoğlu (Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat), Dk.16 Erkan Uzunboy, Dk.20 Ergin Ersin, Dk.45 Samet Kumbaşı, Dk.50 Aykut Kamberler (İtaliano Moda)

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 5’inci Akşam Maçları

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
11 Temmuz 2023 Salı
20.00 OTOKAR-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Sakarya Otomotiv-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Gün İnşaat-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
12 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Buzdağı-SC Adasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri Pazarlama-Caba Ağaç Ürünleri Ltd. Şti. (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Narin Simit-Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Üstün Kumlama-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
13 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 SBM Ups-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Erenler Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Şakarlar-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Emniyet F.K.-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi)
14 Temmuz 2023 Cuma
20.00 Pencan Kapı ve Pencere Sist.-İtaliano Moda (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ada Eser Yapı-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ultra Çelik-Çelik Akü&Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi)
15 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 İzrek A,Ş.-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Serdivan Gold-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Yeşilbağ İnşaat-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Modern Oto Bosna-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
16 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Düzce Gedik Piliçspor-Akyazı Yenicamispor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Peren Otomotiv-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri Ltd. Şti.-Sapanca Efsane Gül (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
17 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 YG Enerji Bakas İnşaat-Evşan Yapı&Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Nass Grup Gayrimenkul-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Cumhur Çelik-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
18 Temmuz 2023 Salı
20.00 Sakarya F.K.-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Taraklı Kazım Usta-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Gazi Metal-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 OTOKAR-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 AK-Belde A.Ş.-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
20 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Şenol İletişim-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 SCK Grup Salih Çiftçi-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar)
23.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
21 Temmuz 2023 Cuma
20.00 Sakarya Murat Eğitim Kurumları-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Scadasu-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Aydın Örme-Caba Ağaç Ürünleri Ltd. Şti. (Olgunlar Kategorisi)
22 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Gün İnşaat-Modern Oto Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Buzdağı-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
23 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Şakarlar-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Narin Simit-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya Otomotiv-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
24 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Gazi Metal-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Yeşilbağ İnşaat-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Ultra Çelik (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
25 Temmuz 2023 Salı
20.00 Cordel Enerji-SMB Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sapanca Efsane Gül-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
26 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Şenol İletişim-Ferizli Bellona Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Eski Dostlar-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ünlü İnşaat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
23.00 İzrek A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!