Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 7’nci Akşam Maçları

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
7’nci Akşam Maçları

Buzdağı Su: 6-Scadasu: 6
Hakem: Murat Bay
Buzdağı Su: Cihan Şeybak, Onur Hoşoğlu, Kadir Kazanoğlu, Cihan Özsirkecioğlu, Mesut Akıncı, Kerem Eren, Abdullah Kestane
Antrenör: Mustafa Ay
Scadasu: Coşkun Yılmaz, Ergün Akbağ, Arif Hasekioğlu, Sinan Açar, Erkan Turgay, Ceyhun Sarı, Zekeriya Nalçacıoğlu
Antrenör: Hakan Öncü
Goller: Dk.3 Sinan Açar, Dk.8-44 Ceyhun Sarı, Dk.31-35-48 Zekeriya Nalçacıoğlu (Scadasu), Dk.4-33 Cihan Özsirkecioğlu, Dk.26 Mesut Akıncı, Dk.27-50-50 Kerem Eren (Buzdağı Su)

Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: 2-Topaloğlu İnş. Malz. P.: 4
Hakem: Abdül Kerem Katırcı
Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi: Erkan Aydoğan, Cengiz Seçilir, Adnan Işık, Mikail Kaya, Tekin Işık, Hasan Ali Özdemir, Volkan Yava, Serkan Doğan, Fatih Baykal, Orhan Ergün
Antrenör: Özkan Kocaman
Topaloğlu İnşaat Malzemeleri Pazarlama: Yunus Emre, Cevat İpşiroğlu, Nebil Kuzu, Mustafa Kolat, Cihangir Şahin, Fatih Cepoğlu, Mücahit Topaloğlu, Ahmet Tetik, Kemal Cavnar
Antrenör: Akan Mıhçı
Goller: Dk.5-49 Volkan Yava (Caba Ağaç Ürünleri Limited Şirketi), Dk.18-19 Fatih Cepoğlu, Dk.32-35 Cihangir Şahin (Topaloğlu İnş. Malz. P.)

Ferizli&Bellona Akbaş Group Mobilya: 2-Narin Simit: 8
Hakem: Halil İbrahim Arabacı
Ferizli&Bellona Akbaş Group Mobilya: Olcay İşcan, Osman Köse, Rıdvan Çulhaoğlu, Mustafa Kılıç, Birol Yılmaz, Yusuf Gökhan Apti, Ömer Durmaz
Antrenör: Olcay İşcan
Narin Simit: Sertan Saral, Ercan Ceyhun Koza, Kadir Öğe, Gökhan Şahin, Serhat Karakayalar, Cavit Seçkin Sezgin, Sabri Kuvancı
Antrenör: Emrah Narin
Goller: Dk.13-50 Ercan Ceyhun Koza, Dk.21-34-38 Kadir Öğe, Dk.40-41 Cavit Seçkin Sezgin, Dk.48 Gökhan Şahin (Narin Simit), Dk.18 Osman Köse, Dk.23 Yusuf Gökhan Apti (Ferizli & Bellona Akbaş Group Mobilya)

YG Enerji Bakas İnşaat: 5-Üstün Kumlama: 8
Hakem: Metin Can Türkoğlu
YG Enerji Bakas İnşaat: Murat Baba, Salih Diş, Recep Çelik, Yunus Anadolu, Çağlar Koç, Sinan Kaş, Muhammed Alparslan Açıkgöz, Emrah Muslu, Yasin Ayar, Serdar Birke
Antrenör: Göksel Yakupoğlu
Üstün Kumlama: Şenol Beriş, Ömer Örçün, Enes Ertiryaki, Yavuz Karabulut, Ceyhun Fidanoğlu, Sefa Tekin, Alperen Kırdemir, Şenol Bahçelioğlu, Ferdi İlkhan, Yunus Emre Çeroğlu
Antrenör: Burak Paydos
Goller: Dk.9 Ömer Örçün, Dk.18-27-28-36-49-51 Sefa Tekin, Dk.39 Ferdi İlkhan (Üstün Kumlama), Dk.31-46 Serdar Birke, Dk.38-44 Recep Çelik, Dk.40 Muhammed Alparslan Açıkgöz (YG Enerji Bakas İnşaat)

GAZİ METAL 33. GELENEKSEL SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
13 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 SBM Ups-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hendek Yeşilyurt İnşaat-Erenler Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Şakarlar-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Emniyet F.K.-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Genç Olgunlar Kategorisi)
14 Temmuz 2023 Cuma
20.00 Pencan Kapı ve Pencere Sist.-İtaliano Moda (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Cordel Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ada Eser Yapı-Büztaş Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Ultra Çelik-Çelik Akü&Orhan Türk (Olgunlar Kategorisi)
15 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 İzrek A,Ş.-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Serdivan Gold-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Yeşilbağ İnşaat-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Modern Oto Bosna-Eski Dostlar (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
16 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Düzce Gedik Piliçspor-Akyazı Yenicamispor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Peren Otomotiv-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Caba Ağaç Ürünleri Ltd. Şti.-Sapanca Efsane Gül (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Sakarya Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
17 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 YG Enerji Bakas İnşaat-Evşan Yapı&Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 HV Enerji-Buzdağı (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Nass Grup Gayrimenkul-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Cumhur Çelik-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
18 Temmuz 2023 Salı
20.00 Sakarya F.K.-Topaloğlu İnşaat Malzemeleri (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Taraklı Kazım Usta-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Gazi Metal-Emniyet F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 OTOKAR-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi)
19 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 AK-Belde A.Ş.-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Düzce Gedik Piliçspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Kocaali Barış İnşaat-Peren Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Bayrak Ağaç A.Ş-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
20 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Şenol İletişim-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 SCK Grup Salih Çiftçi-SBM Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Reyhan Cihan Pastaneleri&Toksoy Grup İnşaat-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar)
23.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Yeşilyurt İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
21 Temmuz 2023 Cuma
20.00 Sakarya Murat Eğitim Kurumları-Ultra Çelik (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Ferizli Bellona&Akbaş Group Mobilya-OTOKAR (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Scadasu-HV Enerji (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Aydın Örme-Caba Ağaç Ürünleri Ltd. Şti. (Olgunlar Kategorisi)
22 Temmuz 2023 Cumartesi
20.00 Erenler Recep Acar 2.El Ticaret-Ünlü İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
21.00 Gürdal Turizm-Nass Grup Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Gün İnşaat-Modern Oto Bosna (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Buzdağı-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
23 Temmuz 2023 Pazar
20.00 Şakarlar-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Pencam Kapı ve Pencere Sist.-YG Enerji Bakas İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Narin Simit-Şenol İletişim (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sakarya Otomotiv-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi)
24 Temmuz 2023 Pazartesi
20.00 Gazi Metal-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Yeşilbağ İnşaat-Kocaali Barış İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 Topaloğlu İnşaat Malzemeleri-Ultra Çelik (Olgunlar Kategorisi)
23.00 Akyazı Yenicami Esnafspor-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
25 Temmuz 2023 Salı
20.00 Cordel Enerji-SMB Ups (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Hüseyin Yakupoğlu Hafriyat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Scadasu (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.00 Sapanca Efsane Gül-Sakarya F.K. (Olgunlar Kategorisi)
26 Temmuz 2023 Çarşamba
20.00 Şenol İletişim-Ferizli Bellona Akbaş Group Mobilya (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 Eski Dostlar-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.00 Ünlü İnşaat-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
23.00 İzrek A.Ş.-Şakarlar (Genç Olgunlar Kategorisi)
27 Temmuz 2023 Perşembe
20.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-SCK Grup Salih Çiftçi (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.00 İtaliano Moda-Üstün Kumlama (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.00 AK-Belde A.Ş.-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.00 Peren Otomotiv-Yeşilbağ İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!