Halk mağdur: Kadınlar Plajına kavşak istiyor

featured

Yazın 500.000’e yakın aracın geldiği, Sakarya’nın adeta turizm rotası haline gelen Kocaali Kadınlar Plajı’nın kavşak sorunu çözülemiyor. Plaja gidebilmek için ayrıca git-gel 4 km daha yol ilerleyen vatandaşlar, mağduriyetini dile getirdi.

5 yıldan beri faaliyette olan Kocaali İlçesi’nde bulunan Kadınlar Plajının araç sorunuyla alakalı konuşan vatandaşlar, “Buraya girebilmek için git-gel 4 km yol gitmeleri gerekiyor. Kavşak olması lazım. Etrafında restoranlar ve imara açılacak yerler var. Sakarya halkının yanı sıra yerli ve yabancı turistlerden de çok gelen oluyor.  Yazın 500.000’e yakın araç geliyor. Bu noktada Kocaali Kadınlar Plajının önüne acilen bir kavşak yapılması gerekiyor. Ayrıca doğal gaz sıkıntımız var. Cafiriye Mahallesi’nde Toki evlerinde doğalgaz var. 1 km ötesine kadar doğal gaz var, ancak burada yok. Yetkililerin dikkate almasını istiyoruz” dedi.

Halk mağdur: Kadınlar Plajına kavşak istiyor Halk mağdur: Kadınlar Plajına kavşak istiyor Halk mağdur: Kadınlar Plajına kavşak istiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!