İYİ Parti Sapanca Alpaslan Kılıç ve partililerden vatandaşa kandil simidi ikramı

featured

İYİ Parti Sapanca Belediye Başkan Adayı Alpaslan Kılıç, İYİ Parti Sapanca İlçe Yönetimi ile birlikte Miraç Kandili dolayısıyla İYİ Parti Sapanca Merkez Seçim Ofisinin önünde vatandaşa kandil simidi ikram etti.

Vatandaşlarla tokalaşan ve sohbet eden İYİ Partili Belediye Başkan Adayı Kılıç, tüm hemşehrilerinin Miraç Kandilini kutladı. Başkan Adayı Kılıç, “Miraç Kandilimizin kardeşlerimize, ülkemize, İslam alemine ve gönül coğrafyamıza hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Bu Mübarek Gece Hürmetine Depremde Vefat Eden Vatandaşlarımıza Bir Kez Daha Allahtan Rahmet Diliyoruz. Olası  depremlere yönelik önlemler ve hasarlı binaların kentsel dönüşüm çalışmalarına hız verilerek kısa sürede bitirilmesini temenni ederiz. Bizler bu mübarek günlerde Sapanca’mızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için sokak sokak gezip vatandaşlarımızla bir arada oluyoruz. Onların sorunlarını beklentilerini dinliyor ve çözüm odaklı projelerimizi proje ekibimize iletiyoruz. Bir kez daha tüm hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik ediyorum” dedi.

İYİ Parti Sapanca Alpaslan Kılıç ve partililerden vatandaşa kandil simidi ikramı İYİ Parti Sapanca Alpaslan Kılıç ve partililerden vatandaşa kandil simidi ikramı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!