1. Haberler
  2. Cemiyetler
  3. Kutay ve Uras Güleç’in sünnet töreni görkemli bir şekilde kutlandı

Kutay ve Uras Güleç’in sünnet töreni görkemli bir şekilde kutlandı

featured

Sakarya’nın ve ülkemizin tanınmış isimlerinden Doğa Çiçekçilik kurucusu Latif Güleç ve merhum (babaanne) Hasibe Güleç çifti ile Hayati ve Serpil (anane) Aydeniz çiftinin torunları; Fatih ve Kübra Güleç çiftinin oğulları Kutay ve Uras Güleç, Violin Garden’de gerçekleşen görkemli bir sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımlarını attı.

Ünlü İsimler ve Davetlilerle Dolu Bir Gece

Her şeyin kusursuz bir şekilde planlandığı ve yeşil ile gölün birleştiği Sapanca Gölü kıyısında düzenlenen sünnet cemiyetine, birçok tanınmış isim katıldı. Törene katılanlar arasında Mülkiye Başmüfettişi ve Eskişehir eski Valisi Özdemir Çakacak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve SATSO 21. Meslek Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Aykut Saban, RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Sakarya Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Serdal Rodop, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi ve Basın Mensupları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Levent Candan, Saray Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Dönmez, Capoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Çapoğlu, Ernaz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaytaz ve Sakarya çiçekçi esnafı ile iş, siyaset, spor, medya, STK ve askeri camiadan birçok davetli yer aldı.

Kutay ve Uras’tan Sürpriz Gösteri

Törenin en dikkat çekici anlarından biri, Kutay ve Uras kardeşlerin annesi Kübra ve babası Fatih Güleç’in kollarında salona girişleriydi. Davetlilerin alkışları arasında giren kardeşler, sergiledikleri Zeybek gösterisiyle herkesi büyüledi. Sünnet cemiyeti, çeşitli dans gösterileri ve çocuklar için hazırlanan masal kahramanlarından oluşan animasyon gösterisiyle sona erdi. Bu unutulmaz gece, hem Güleç ailesi hem de davetliler için uzun süre hafızalardan silinmeyecek anılarla dolu geçti.Kutay ve Uras Güleç'in sünnet töreni görkemli bir şekilde kutlandı Kutay ve Uras Güleç'in sünnet töreni görkemli bir şekilde kutlandı Kutay ve Uras Güleç'in sünnet töreni görkemli bir şekilde kutlandı Kutay ve Uras Güleç'in sünnet töreni görkemli bir şekilde kutlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!