1. Haberler
  2. Gündem
  3. Milletvekili Yılmaz, Sakarya’daki Samsunlulara selam gönderdi

Milletvekili Yılmaz, Sakarya’daki Samsunlulara selam gönderdi

featured

Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve yönetimi; önceki gün bir takım ziyaretler için Sakarya’ya gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ı AK Parti İl Başkanlığı girişinde karşıladı.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Bir takım ziyaretler için İlimize gelen Yılmaz, Parti İl Binası girişinde Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala ve yönetimi tarafından karşılandı. Sakarya Samsunlular Dernek Başkanı Pala; Sakarya’mızı ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ı AK Parti İl Başkanlığında karşıladık. Hasbi yal ettik. Kendisine Hemşerilerimizin selamlarını ilettik. Sayın Vekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz Sakarya’daki hemşerilerimize Selamları var” dedi.

Milletvekili Yılmaz, Sakarya’daki Samsunlulara selam gönderdi

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!