1. Haberler
  2. Gündem
  3. MÜSİAD’ dan ASKON’a ziyaret

MÜSİAD’ dan ASKON’a ziyaret

featured

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’ni (ASKON) ziyaret etti.

 

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKON Sakarya Şube Başkanı Halil Erol ve Yönetim Kurulu Üyelerini dernek hizmet binasında ziyaret etti.

MÜSİAD ve ASKON’un ortak gerçekleştirdiği projelerle ilgili istişarelerde bulunan Başkan Filizfidanoğlu ve Başkan Erol, yeni çalışmalar hakkında değerlendirmeler yaptı.

Birlikte çalışmaktan çok memnun kaldıklarını ve verimli bir toplantı olduğunu dile getiren Başkan İsmail Filizfidanoğlu, “Her zaman bizleri güler yüzle karşılayan Halil Bey ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Başkan Halil Erol ise, çalışmalarında MÜSİAD’a başarılar diledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!