Mustafa Destici Söğütlü’de bir dizi ziyarette bulundu

featured

31 Mart Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerine kısa bir süre kala patilerde seçim hareketliliği sürüyor. Seçim çalışmalarına ve adaylara destek amacıyla Sakarya’ya gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Sakarya’da bir dizi ziyarette bulundu.

Ziyaretlerine Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün ile başlayan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’ye; BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Yasin Kobal, BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Kazım Şengül ve BBP Söğütlü Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Seçim Merkezi açılışına katıldı

Söğütlü Kaymakamlığının ardından BBP Söğütlü Seçim Karargah Merkezi’nin açılışına katılan Genel Başkan Mustafa Destici, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Açılışa  BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Yasin Kobal, BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Kazım Şengül ve partililer de katıldı. Dualarla kurdele kesiminin ardından açıklama yapan BBP Lideri Destici, “Söğütlü’müz ve Büyük Birlik Parti’miz için yeni seçim karargah merkezimiz hayırlı olsun.  Sakarya‘da ilçelerimizdeki belediye başkan adaylarımıza ve teşkilatlarımıza güveniyorum, en yüksek oyu da alacağız” açıklamalarında bulundu.

Kahraman Şehidimizi ziyaret etti

Seçim Karargah Merkezi’nin ardından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Yasin Kobal, BBP Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlçe Başkanı Kazım Şengül ile birlikte heyeti; Siirt’in Eruh İlçesi’nde 2 ayrı noktada teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen kahraman er Mehmet Kıran’ın mezarını ziyaret etti. Merhum için dua eden Destici’ye, Şehit Er Mehmet Kıran’ın babası teşekkür etti.

Mustafa Destici Söğütlü'de bir dizi ziyarette bulundu Mustafa Destici Söğütlü'de bir dizi ziyarette bulundu

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!