1. Haberler
  2. Haberler
  3. Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi

Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi

featured

Sakarya’nın tanınmış ailelerinden olan Çakar ailesinin kızı Nurgül Çakar, Ceylan ve Kabil Gültekin’in oğlu Cengiz Gültekin ile Altıngüneş Garden Park’ta gerçekleştirilen görkemli bir törenle hayatlarını birleştirdi. RE\MAX Hür sahibi Turan Çakar’ın yeğeni olan Nurgül Çakar, 27. dönem İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı olmuştu.

Nezih, görkemli ve samimi ortamda geçen Nurgül ile Cengiz çiftin nikahını Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise Orman eski Bakanı ve 19, 20 ve 21. dönem Sakarya Milletvekili Nevzat Ercan ile İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Ahmet Uçak üstlendi. Nikah cüzdanı, evliliğin önemine vurgu yaparak kısa bir konuşma yapan Nevzat Ercan tarafından çifte teslim edildi.

Cemiyete katılan davetliler arasında  Sapanca Turizm Otelciler ve İşletmeciler Birliği (SETOB) Başkanı Alpaslan Kılıç’ın da bulunduğu düğün, çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti ve büyük bir coşku ile kutlandı. Nurgül Çakar ve Cengiz Gültekin’in bu mutlu günü, aileleri ve arkadaşları tarafından sevinçle paylaşıldı. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi Nurgül Çakar ile Cengiz Gültekin Dünya evine girdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!