1. Haberler
  2. Haberler
  3. Özten: “Söğütlülü vatandaşlar için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz”

Özten: “Söğütlülü vatandaşlar için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz”

featured

Söğütlü’nün sevilen belediye başkan adayı Koray Oktay Özten, Ramazan ayının coşkusunu yaşamak için durmaksızın çalışıyor. Gün boyu sokak sokak, ev ev dolaşarak mahalle sakinleriyle bir araya gelen Özten büyük ilgiyle karşılandı.

Söğütlü Belediye Başkanı ve aynı zamanda Büyük Birlik Partisi (BBP) Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, seçim çalışmaları kapsamında Levent ve İmamlar (Aslanlar) Mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Özten, Halk ile bir araya gelerek istekleri ve talepleri dinlendi ve belediyenin yapabileceği uygulamalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Mahalle sakinlerinin göstermiş olduğu destek ve ilgiye teşekkür eden Koray Oktay Özten, Söğütlülü vatandaşlar için çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini vurguladı.

 Özten: "Söğütlülü vatandaşlar için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz" Özten: "Söğütlülü vatandaşlar için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz" Özten: "Söğütlülü vatandaşlar için çalışmalara aralıksız devam edeceğiz"

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!