1. Haberler
  2. Haberler
  3. Sakarya Ticaret Borsası’ndan Kurban Bayramı Açıklaması

Sakarya Ticaret Borsası’ndan Kurban Bayramı Açıklaması

featured

Sakarya Ticaret Borsası’ndan Kurban Bayramı Açıklaması

 

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, yaklaşan Kurban Bayramı ile ilgili açıklamada bulundu.

 

Başkan Genç, “Manevi değerlerimizin pekiştiği, toplumumuzun birlik ve beraberliğinin en güzel şekilde sergilendiği özel bir döneme yaklaşıyoruz. Kurban ibadeti, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı en üst seviyeye çıkararak, toplumumuzun bütünleşmesine vesile oluyor. Sakarya Ticaret Borsası olarak, Kurban Bayramı’nda halkımıza en iyi hizmeti sunmak için tüm hazırlıklarımızı titizlikle tamamladık.

 

Sakarya Ticaret Borsası’nın Hazırlıkları ve Rolü

 

Canlı Hayvan Borsamız, jeopolitik konumu nedeniyle, özellikle bu dönemde il içi ve il dışından yoğun talep görüyor. Her geçen yıl ticaret hacminin arttığı Canlı Hayvan Borsamız ilimiz ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamış ve bölgedeki hayvancılığın gelişimine önemli bir destek olmuştur. STB Canlı Hayvan Borsamızın, yalnızca ilimize değil, çevre illere de büyük fayda sağladığını gururla belirtmek isteriz.

 

Bununla birlikte, hayvan hareketlerinin kontrol altına alınarak bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek açısından büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Alan Cuma Mahallesi Kozluk Mevkii’nde bulunan Sakarya Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsamız’da, temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri titizlikle yapılıyor. Bu yıl da aynı hassasiyetle, özellikle bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla ciddi önlemler aldık. Vatandaşlarımızın alışverişlerini canlı hayvan borsamızda yapmaları, hem kayıt dışı ekonomiyi engelleyecek hem de sağlık açısından riskleri minimize edecektir.” dedi.

 

Canlı Hayvan Borsası, Kurban Bayramı Sonuna Kadar Her Gün Açık

 

STB Canlı Hayvan Borsası’nın Kurban Bayramı sonuna kadar açık olduğunu belirten Başkan Genç, “Sakarya Ticaret Borsası olarak, küçükbaş ve büyükbaş satıcıları için padok kiralama hizmetimiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!