1. Haberler
  2. Haberler
  3. Sakarya VİB Turizm’den başkanlara “Hayırlı Olsun” ziyareti

Sakarya VİB Turizm’den başkanlara “Hayırlı Olsun” ziyareti

featured

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya VİB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte önemli ziyaretlerde bulundu. Akın, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata’yı makamlarında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

BBP’li Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve İYİ Parti’li Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata, bu nazik ziyaretinden dolayı Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın’a teşekkür etti. Ziyaret sırasında yerel yönetimler ile iş dünyası arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu ziyaretlerin, yerel yönetimlerle ticaret ve turizm sektörlerinin daha yakın ve verimli çalışmasına katkı sağlaması bekleniyor. Başkanlar, karşılıklı iş birliği ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak bu tür ziyaretlerin devam etmesi gerektiğini belirttiler.

Sakarya VİB Turizm'den başkanlara "Hayırlı Olsun" ziyareti Sakarya VİB Turizm'den başkanlara "Hayırlı Olsun" ziyareti Sakarya VİB Turizm'den başkanlara "Hayırlı Olsun" ziyareti Sakarya VİB Turizm'den başkanlara "Hayırlı Olsun" ziyareti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!