1. Haberler
  2. Haberler
  3. Şehit Suat Tanyel’in ailesi; İçişleri Bakan Yardımcısı Aktaş ile Ankara’da buluştu

Şehit Suat Tanyel’in ailesi; İçişleri Bakan Yardımcısı Aktaş ile Ankara’da buluştu

featured

Şehit annesi Ayşe Tanyel, şehit babası Mehmet Tanyel, ve Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınları Eğitim-Öğretim Bilim ve Hizmetleri Birlik Sendikası (Şehit Gazi Eğitim Birlik-Sen) Erenler Şube Başkanı olan şehit Suat Tanyel’in ağabeyi Efe Fazlı Tanyel; İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş’ın davetlisi olarak Başkent Ankara’ya gitti.

Bakan Yardımcısı Aktaş’ın her birinin varsa sıkıntılarını dinliyoruz

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, şehit yakınlarıyla bir araya gelerek her birinin sorunlarını dinleyip çözüm bulmaya çalışacaklarını belirtti. Aktaş, “Şehit yakınlarını toplayıp her birinin derdini dinleyip çözüm bulmak için bir araya geldik. İnşallah, bu görüşmeler neticesinde çözümler üreteceğiz.” dedi.

Şehit Ailesi Tanyel’den memnuniyet duygusu

Bu anlamlı buluşma, şehit yakınları ve gazilerin yaşadığı zorlukları ve ihtiyaçlarını doğrudan yetkililere iletme fırsatı sunarak, onların yanında olunduğunu hissettirmeyi amaçlıyor. Efe Fazlı Tanyel, İçişleri Bakan Yardımcısı’nın davetiyle Ankara’da bulunmaktan ve bu önemli toplantıya katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şehit Suat Tanyel’in ailesi; İçişleri Bakan Yardımcısı Aktaş ile Ankara'da buluştu Şehit Suat Tanyel’in ailesi; İçişleri Bakan Yardımcısı Aktaş ile Ankara'da buluştu Şehit Suat Tanyel’in ailesi; İçişleri Bakan Yardımcısı Aktaş ile Ankara'da buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!