1. Haberler
  2. Gündem
  3. Sakarya’da bir ilk; ‘Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’ inşa edilecek

Sakarya’da bir ilk; ‘Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’ inşa edilecek

featured

Adatepe Köyü’nden büyük proje. Adatepe Köyü Derneği Başkanı Mehmet Sağlam ve Gazeteci Selçuk Öner, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret ederek, önemli bir projeyi gündeme getirdiler. Görüşmede Sağlam, Sakarya’da 2002 yılından bu yana Adatepe Köyü’nden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a en fazla oy desteğinin verildiğini belirterek, bu desteği “Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi” adıyla taçlandırmak istediklerini ifade etti.

İl Başkanı Tever’den tam destek

Sağlam, proje talebini Karasu İlçe Belediyesi’ne ilettiklerini ve Sakarya’da bir ilk olacak bu projenin müjdesini İl Başkanı Tever ile paylaşmak istediklerini söyledi. İl Başkanı Tever, bu müjdeli haberin kendilerini onurlandırdığını belirterek, süreçte gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı. Tever ayrıca, Karasu bölgesindeki STK ve iş insanlarının da projeye kayıtsız kalmayacaklarına ve ellerinden gelen desteği vereceklerine inandığını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a davet

Adatepe Köyü Derneği Başkanı Mehmet Sağlam, samimi destek ve tavırlarından dolayı Başkan Tever’e teşekkür ederken, Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nin temel atma ve açılış törenlerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bizzat Külliye’ye giderek davet edeceğini de sözlerine ekledi. Bu proje, Sakarya’da kültürel ve sosyal alanda önemli bir adım olacak ve Adatepe Köyü’nün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği desteği somut bir yapıya dönüştürecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!