1. Haberler
  2. Haberler
  3. Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı

Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı

featured

Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı
Kurban Bayramı’na az bir zaman kala her yıl olduğu gibi Serdivan ilçesi Cadde 54 Serdivan AVM arasında bayram pazarı kuruldu.
Sakaryalılar her bayram olduğu gibi yaklaşan Kurban Bayramı heyecanına girdi. Pazarın ilk günü olmasına rahmen ilginin fazla olduğu Bayram pazarında, gıdadan giyime, takıdan süs eşyalarına kadar her çeşit ürünün bulunduğu çarşı bayram arifesine kadar açık kalacak.
Sakarya Girişimci Kadınlar derneği tarafından organize edilen Bayram pazarında 200 girişimci kadın tezgâh açtı.
Bayram çarşısının açılışını Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz ile birlikte girişimci iş kadınları yaptı. Bir süre pazarı gezen Karadeniz esnafa hayırlı olsun dedi.

SAKİKAD Başkanı Nagihan Aygün, Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte bayram pazarımızınım 4. Açılışını yaptık.
200 kadın girişimci tarafından hazırlanan el emeği ürünlerin sergilendiği ve satışının gerçekleştiği bayram çarşısında ile kadınların hem ticarete başladığını hem de yenilikçi el emeği hediye kataloğu sunduklarını belirterek, yeni yıl hediyesini henüz almamış herkesi Cadde54 ve Serdivan AWM arasındaki alışveriş pazarına davet etti. Başkan Aygün ayrıca, girişimci kadınları ticaretle buluşturmaya ve onlara daha iyi imkanlar sağlamak için önümüzdeki dönemlerde de yeni organizasyonlar planladıklarını belirterek, kadın girişimcilerin varlığının sesi olmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Aygün, SAKİKAD alışveriş çarşısının açılışına verdikleri destek nedeniyle herkese tüm kurumlara teşekkür etti.

Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı Sakarya’da kurulan bayram pazarının açılışını Vali Karadeniz yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!