1. Haberler
  2. Spor
  3. Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği

Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği

featured

Şampiyonlar yemekte ağırlandı

 

Şampiyonluk yemeği

Kurtköyde hizmet veren Cabir Deluxe Otel müdürü Arif Tantan ve Otel koordinatör şefi Naim Tantan düzenledikleri şahane şampiyonluk yemeğinde Kurtköyspor yönetici, teknik heyet ve futbolcularını ağırladılar.

Teşekkür ettiler

Yemek davetine katılan kulüp başkanı Esat Kabasakal, genel kaptan Erdem Şıkkibar, yöneticiler Serkan Tanta, Seyfettin Çamal, Serdar Kabasakal, Erdem Çetin, Antrenör Bayram Ay ve Kurtköysporun tüm futbolcuları müdür Arif Tantan ile koordinatör şef Naim Tantan’a teşekkür ettiler. Kulüp başkanı Esat Kabasakal “ Şampiyonluk çok güzel, bizlere şampiyonluk yemeği düzenleyen otel müdürümüz ve şefimize çok teşekkür ederiz. Yeni sezonda hedefimiz Süper Amatör Lig  olacak” dedi.

Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği Şampiyonlar yemekte ağırlandı Şampiyonluk yemeği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!