1. Haberler
  2. Gündem
  3. Sapancalı Kılıç Ailesi Kurban Bayramı’nda bir araya geldi

Sapancalı Kılıç Ailesi Kurban Bayramı’nda bir araya geldi

featured

Sapancalı Kılıç Ailesi, uzun yıllardır devam ettirdiği geleneksel bayram buluşmasını bu yıl da sürdürdü. Kurban Bayramı’nın ikinci gününde, ailenin sevilen isimlerinden Alpaslan Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma, sıcak ve samimi bir atmosferde geçti.

Aile büyükleri, dayılar, amcalar, halalar, gelinler, enişte ve damatlar ile gençler ve çocukların bir araya geldiği bu özel buluşma, geçmiş yıllara dair nostaljik anıları canlandırdı. Kahkahaların yükseldiği, sohbetlerin hiç eksik olmadığı buluşmada, aile bireyleri bir kez daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı.

Kılıç Ailesi fertleri, birbirlerine duydukları sevgi ve saygıyı bir kez daha pekiştirme fırsatı buldukları bu özel günü unutulmaz kıldılar. Aile bağlarının güçlendiği bu buluşma, gelecek yıllara dair umutları da yeşertti.

Kılıç Ailesi’nin bir araya gelerek geçirdiği bu anlamlı gün, ailenin birlik ve beraberlik duygularını daha da güçlendirdi. Katılımcılar, birbirlerine olan sevgi ve desteğin her daim devam edeceğini bir kez daha hissettiler.

Sapancalı Kılıç Ailesi Kurban Bayramı'nda bir araya geldi Sapancalı Kılıç Ailesi Kurban Bayramı'nda bir araya geldi Sapancalı Kılıç Ailesi Kurban Bayramı'nda bir araya geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!