1. Haberler
  2. Haberler
  3. SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele

featured

Toplam 14 takımın yarıştığı SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada  A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrılırken ve her iki grupta kıyasıya mücadeleye sahne oldu.

 

Altek Teknik Tesisat Ali Candan ve Vedat Kırcı’nın ana sponsorluğunda büyük bir coşkuyla sürdürülen SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol turnuvasında 9 Temmuz Salı günü A Grubundan; Eco Beyaz FC ile Mert Isı karşı karşıya gelirken, gün Delta ile Hakiş Doğalgaz’ın nefes kesen rekabetiyle sona erdi. Kıyasıya mücadeleye sahne olan karşılaşmalarda Eco Beyaz FC, Mert Isı’ya 4 – 8 mağlup olurken; Hakiş Doğalgaz ise Delta’yı 5 – 2 yenerek puan sahibi oldu.

Bu hafta yapılacak karşılaşmalar

11 Temmuz Perşembe günü, A Grubu’nda Ada Akel ile Protek Mühendislik karşı karşıya gelecek. B Grubu’nda ise aynı akşam Hakiş Doğalgaz, Dekare Endüsriyel Mühendislik ile mücadele edecek. 12 Temmuz Cuma günü ise Mert Isı – Delta ve Emka Toptan Tesisat – Eco Beyaz FC’nin rekabetiyle hafta sonlanacak.

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!