1. Haberler
  2. Gündem
  3. SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen rekabet devam ediyor

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen rekabet devam ediyor

featured

SATSO 7. Meslek Komitesi tarafından düzenlenen “Geleneksel Futbol Turnuvası”, Altek Teknik Tesisat Ali Candan ve Vedat Kırcı’nın ana sponsorluğunda büyük bir coşkuyla devam ediyor.

 

Organizasyonun başarılı isimleri

Turnuvanın organizasyonunda SATSO Meclis üyeleri Adem Bilgen ve Emrah Tetik, Komite Başkanı Salih Kılınçarslan, Komite üyeleri Barış Dalkan ve Erdem Yaşar ile Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz önemli rol üstleniyor. Bu isimler, turnuvanın sorunsuz ve keyifli geçmesi için büyük gayret gösteriyor.

Gecenin kazananları: ADA Akel ve Delta

Turnuvada toplam 14 takım, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrıldı. Takımlar sahada yeteneklerini sergileyerek kıyasıya mücadele ediyorlar. Dün gece oynanan maçlarda, A Grubu’nda Ada Akel, Alfa Mühendislik’i 6-2 mağlup ederken; Delta, Dekare Endüstriyel Mühendislik’i 5-4 yendi.

Heyecanla beklenen karşılaşmalar

B Grubu’nda 4 Temmuz 2022 Perşembe günü önemli maçlar yapılacak. Hakiş Doğalgaz ile Eco Beyaz FC karşılaşacakken, Mert Isı ile Zirve Teknik arasında oynanacak maçlar büyük bir merakla bekleniyor. Geleneksel Futbol Turnuvası, hem katılımcıların hem de izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Turnuva, dostluk ve rekabetin en güzel örneklerinden birini sunuyor.

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen rekabet devam ediyor SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen rekabet devam ediyor SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen rekabet devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!