1. Haberler
  2. Gündem
  3. SATSO 7. Meslek Komitesi’nin düzenlediği Turnuva renkli geçiyor

SATSO 7. Meslek Komitesi’nin düzenlediği Turnuva renkli geçiyor

featured

SATSO 7. Meslek Komitesi’nin düzenlediği ve Altek Teknik Tesisat Ali Candan ile Vedat Kırcı’nın ana sponsorluğunu üstlendiği ‘Geleneksel Futbol Turnuvası’ büyük bir heyecanla devam ediyor. Turnuvanın organizasyonunda Meclis üyeleri Adem Bilgen ve Emrah Tetik, Komite Başkanı Salih Kılınçarslan, Komite üyeleri Barış Dalkan ve Erdem Yaşar ile Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz aktif rol alıyor.

Turnuva Heyecanı Üçüncü Gününde

Toplam 14 takımın katıldığı turnuvada, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrılan takımlar, futbol sahasında hünerlerini sergiliyor. Turnuvanın üçüncü gününde yapılan karşılaşmalarda B Grubu’ndaki Zirve Teknik, Delta’yı 6-0 yenerken; yine aynı gruptaki Mert Isı da Emka Toptan Tesisat’ı 8-0 yendi.

Gelecek Karşılaşmalar

A Grubu’nda:

– Mikron Grup-Şen Isı

– Ada Akel-Agdaş

– Protek Mühendislik-Egas Mühendislik

B Grubu’nda ise:

– Dekara Endüstriyel Mühendislik-Emka Toptan Tesisat

– Zirve Teknik-Hakiş Doğalgaz

– Eco Beyaz Fc-Delta

Sporun Birleştirici Gücü

Turnuva katılımcıları, hem eğleniyor hem de birbirleriyle kaynaşma fırsatı buluyor. Bu etkinlikte, sporun birleştirici gücü öne çıkarken dostluk ve rekabetin en güzel örnekleri sergileniyor. Turnuva, sadece futbol maçlarıyla değil, katılımcılar arasında dostluk ve dayanışma ruhunun pekişmesiyle de önemli bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Başarı Dilekleri

Turnuva boyunca tüm takımlara başarılar diliyoruz ve heyecan dolu maçların devamını bekliyoruz.

SATSO 7. Meslek Komitesi'nin düzenlediği Turnuva renkli geçiyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin düzenlediği Turnuva renkli geçiyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin düzenlediği Turnuva renkli geçiyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin düzenlediği Turnuva renkli geçiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!