1. Haberler
  2. Gündem
  3. SATSO 7. Meslek Komitesi’nin Futbol Turnuvası; büyük heyecan ve çekişme sürüyor

SATSO 7. Meslek Komitesi’nin Futbol Turnuvası; büyük heyecan ve çekişme sürüyor

featured

SATSO 7. Meslek Komitesi tarafından düzenlenen ve Altek Teknik Tesisat Ali Candan ile Vedat Kırcı’nın ana sponsorluğunu üstlendiği ‘Geleneksel Futbol Turnuvası’ büyük bir heyecanla devam ediyor.

Organizasyonun Kilit İsimleri

Turnuvanın organizasyonunda SATSO Meclis üyeleri Adem Bilgen ve Emrah Tetik, Komite Başkanı Salih Kılınçarslan, Komite üyeleri Barış Dalkan ve Erdem Yaşar ile Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz aktif rol alıyor. Bu isimler, turnuvanın sorunsuz ve eğlenceli geçmesi için yoğun çaba sarf ediyorlar.

Gruplar ve Sonuçlar

Turnuvada toplam 14 takım, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrıldı. Takımlar, futbol sahasında hünerlerini sergileyerek kıyasıya mücadele ediyorlar. Dün gece oynanan karşılaşmalarda, B Grubu’nda Zirve Teknik, Hakiş Doğalgaz’a 4-3 mağlup olurken; aynı gruptaki Eco Bayaz FC de Delta’ya 3-0 yenildi.

Yaklaşan Maçlar

A Grubu’nda ise 02 Temmuz 2022 Salı günü önemli karşılaşmalar gerçekleşecek. Agdaş ile Şen Isı, Mikron Grup ile Ptotek Mühendislik arasında yapılacak maçlar, büyük bir heyecanla bekleniyor. Geleneksel Futbol Turnuvası, hem katılımcıların hem de izleyicilerin büyük ilgisini çekmeye devam ediyor. Turnuva, dostluk ve rekabetin en güzel örneklerinden birini sunuyor.

SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Futbol Turnuvası; büyük heyecan ve çekişme sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Futbol Turnuvası; büyük heyecan ve çekişme sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Futbol Turnuvası; büyük heyecan ve çekişme sürüyor SATSO 7. Meslek Komitesi'nin Futbol Turnuvası; büyük heyecan ve çekişme sürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!