1. Haberler
  2. Haberler
  3. Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı

Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı

featured
default

Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi Serdivan’ın kritik ulaşım güzergahlarından biri olan hastane kampüsü caddesi olan Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi’nde altyapıdan sonra asfalt için işlemler başladı.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin dört bir yanında ulaşım arterlerini yenilemeye ve vatandaşlara daha güçlü bir altyapı sunmak için yoğun bir mesai harcıyor.

 

Vites yükseltti

Asfalt çalışmaları için dönem başladı ve YOLBAK ekipleri merkez ile ilçelerde vites artırmaya başladı.

 

Son olarak SASKİ’nin altyapısını sil baştan yenilediği, bin metrelik yeni yağmur suyu ile içme suyu hattını kazandırdığı Serdivan’ın en önemli güzergahlarından birisi hastane kampüsü caddesinde işlemlerde sona gelindi.

 

Asfalt serimi tamam

Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi yol genişletme işlemlerinden sonra daha geniş ve ferah bir ulaşım arterine dönüştü ve altyapıdaki işlemlerin ardından sıcak asfalt süreci başladı.

 

Caddenin 400 metrelik kısmında sıcak asfalt serimi başladı. Kritik ulaşım ağı, asfalt seriminden sonra yeni ve estetik bir görüntüye kavuştu.

 

İkinci etap başlıyor

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri 2 bin ton sıcak asfaltın işlemini tamamladı. Caddenin diğer kısmında ise ikinci etap çalışmaları 3 Haziran’da başlayacak.

 

Büyükşehir ekipleri, bu tarihten itibaren sürücüleri alternatif güzergahlara yönlendirdi. Çalışmanın en kısa süre içinde bitmesi bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!