1. Haberler
  2. Gündem
  3. Serdivan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne Hakan Arıkan Atandı

Serdivan Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne Hakan Arıkan Atandı

featured

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik’in aday adaylığı döneminden bu yana en yakın yol arkadaşı olan Hakan Arıkan, özel kalem müdürlüğüne atandı. Daha önce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görev yapan ve spor dünyasının tanıdık bir ismi olan Arıkan, Başkan Çelik’in belediye başkanı seçilmesinin ardından bu göreve getirildi.

Hakan Arıkan, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik’in uzun süredir yakın iş birlikçisi olmasıyla dikkat çekiyor. Başkan Çelik’in göreve gelmesiyle birlikte Arıkan’ın özel kalem müdürlüğüne atanması, ikilinin iş birliğinin önemli bir adımı olarak değerlendiriliyor.

Arıkan’ın geçmişi ise iş dünyasından spor dünyasına uzanıyor. Daha önce Toyota fabrikasında 10 Yıl Yöneticilik yapan Arıkan, aynı zamanda Milli Takım’a kadar yükselerek Kort Tenisi Antrenörü unvanını kazandı.

Serdivan Belediyesi’nde özel kalem müdürü olarak göreve başlayan Hakan Arıkan, deneyimli geçmişiyle belediyeye katkı sağlamayı hedefliyor.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!