1. Haberler
  2. Gündem
  3. Serdivan’da Geleneksel Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi

Serdivan’da Geleneksel Bayramlaşma Programı Gerçekleştirildi

featured

Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma programı Serdivan’da yoğun katılımla gerçekleşti.

 

Serdivan Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen programa; AK Parti Sakarya Milletvekili ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Çiğdem Erdoğan, Milletvekilleri Lütfi Bayraktar, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, STK temsilcileri, muhtarlar, meclis üyeleri, belediye personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kardeşlik Duygusunu Pekiştiriyoruz

 

Kurban Bayramı’nın, dostluk ve kardeşliğin, komşuluk ve muhabbetin bayramı olduğunu belirten Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, “Bu bayramın özünde; paylaşmak, bölüşmek, dayanışma içinde olduğumuzu göstermek vardır. Kurban, birlik ve beraberlik bayramıdır. İnanıyorum ki bu bayram da muhabbet ve dayanışmayı, kardeşlik ve aidiyet duygusunu daha da pekiştirecektir. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!