1. Haberler
  2. Söğütlü Haberleri
  3. Söğütlü’de hizmet dolu 5 yıl başlayacak

Söğütlü’de hizmet dolu 5 yıl başlayacak

featured

Söğütlü’de vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Alemdar, “Bizim siyasetimiz millete hizmet siyasetidir. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Söğütlü’ye hizmetlerimiz olacak. Çalışmalarımızı yaptık. İlçemizin avantajlarını en iyi şekilde kullanacağız. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, yoğun bir şekilde sürdürdüğü ilçe ziyaretlerine Söğütlü ile devam etti. Halk Buluşması programında vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

Programda MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Söğütlü Belediye Başkan Adayı Selçuk Kurt ve AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Suat Dirhemci yer aldı.

Sizlerin coşkusu ve heyecanı sorumluluklarımızı artırıyor

Programda bir selamlama konuşması gerçekleştiren AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Suat Dirhemci, “Böyle bir yağmurlu akşamda bizim yanımızda oldunuz. Sizlerin bu coşkusu bizim de heyecanımızı ve sorumluluklarımızı artırıyor. Allah’ın izniyle bu sorumluluğun bilinciyle tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Söğütlü’de Cumhur İttifakı’nın adayı Selcuk Kurt’tur. İnşallah 31 Mart’ta Selçuk başkanımıza ve Yusuf başkanımıza Söğütlü’den rekor bir oy alacağız” diye konuştu.

İstişare ile ilçemizin ufkunu değiştireceğiz

Söğütlü Belediye Başkan Adayı Selçuk Kurt, 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılacaklarını belirterek, “Allah sizden razı olsun. Bizleri bu akşam yalnız bırakmadınız. Allah’ın izniyle 31 Mart’tan zaferle ayrılarak yeni dönemde bambaşka bir Söğütlü’yü hep birlikte oluşturacağız. Biz bu bayrağı en yukarıya çıkaracağız. Tüm tecrübelerimizi kullanarak ve sizlerle istişare ederek ilçemizin ufkunu değiştireceğiz. Söğütlü şehrimizin merkezine en yakın ilçeleri arasında geliyor. İnşallah bu avantajımızı en doğru şekilde kullanacağız” dedi.

Sahadayız ve sokak sokak geziyoruz

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ise, “22 yıldır iktidardayız ve bütün seçimlerde birinci olduk. Nasıl olduğumuzun cevabı işte burada, Söğütlü’de kendini ortaya koyuyor. Yağmur, çamur demeden Cumhur İttifakı’nın arkasında dağ gibi duran siz kıymetli dava arkadaşlarımızın sayesinde oldu. İnşallah 31 Mart’ta da tüm ilçelerimizden zaferle ayrılacağız. 14-28 Mayıs seçimlerinde gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. 23 gün kaldı yerel seçime, sahadayız ve sokak sokak geziyoruz. Vatandaşımızı dinliyor ve not alıyoruz. Adaylarımız da birbirinden kıymetli ve tecrübeli isimler. Söğütlü’de Selçuk başkanımıza ve Büyükşehir’de Yusuf başkanımıza öyle güçlü bir destek verelim ki, tüm Türkiye’ye örnek olsun” şeklinde konuştu.

Söğütlü hak ettiği hizmete kavuşacak

Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bu yağmurun altında davasına sahip çıkıp gelen herkese teşekkür ediyorum. Biz siyasetimizi milletimiz için yaparız. Milletimize de hizmetkarlık yaparız. Benim karnem belli. 35 senedir ne çizgim, ne yolum, ne de davam

değişmedi, değişemez. Yeni dönemde Söğütlü’nün çok daha büyük hizmetlere ihtiyacı var. Hak ettiği hizmeti alma zamanı. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Söğütlü’ye bugüne kadar almadığı hizmetleri kazandıracağız. Geçmişte hayata geçirdiğimiz çalışmalar bizim referansımızdır. Selçuk kardeşimiz burada ilçe başkanlığı yaptı. Onun gençlik enerjisi bizim ağabeyliğimizle Söğütlü için durmadan yorulmadan çalışacağız” diye konuştu.

7 gün 24 saat hizmetinizde olacağız

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, “İnşallah 31 Mart’ta çıkacak sonuç Söğütlü için hayırlı olacaktır. Bizler hem Selçuk başkanımıza hem Yusuf başkanımıza hem de sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Yeni dönemde Cumhur İttifakı’nın bileşenleri olarak sorunlarımızı çözmek adına haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde olacağız, bunun sözünü veriyoruz. Sizler de bu azim ve kararlılık oldukça bu kutlu dava geleceğe daha emin adımlarla yürüyecektir. İnşallah hep birlikte çalmadık kapı bırakmayacağız. Allah hepimizi muvaffak eylesin” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!