1. Haberler
  2. Haberler
  3. Su kanalındaki 4 kiloluk balıklar görenleri şaşırttı

Su kanalındaki 4 kiloluk balıklar görenleri şaşırttı

featured
SAKARYA'NIN KARASU İLÇESİNDE SU KANALINDA BOYLARI 30 SANTİMETREYİ AĞIRLIĞI İSE YAKLAŞIK 4 KİLOGRAM OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN 4 BALIK, GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ. (ESRA ANGÜN/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Karasu ilçesinde su kanalında boyları 30 santimetreyi aşkın, ağırlığı ise yaklaşık 4 kilogram olduğu tahmin edilen 4 balık, görenleri şaşkına çevirdi.

Su kanalındaki 4 kiloluk balıklar görenleri şaşırttı

Sakarya’nın Karasu ilçesinde su kanalında boyları 30 santimetreyi aşkın, ağırlığı ise yaklaşık 4 kilogram olduğu tahmin edilen 4 balık, görenleri şaşkına çevirdi.
Karasu ilçesinin merkezinden geçen kanalda görülen balıklar, şaşkınlığa sebep oldu. Yarım metreyi bulan ve yaklaşık 4 kilogram olduğu tahmin edilen ‘Sarı Kanat’ cinsi balıklar, amatör balıkçıların bir anda dikkatini kanala çevirmeyi başardı. Balıkların su kanalına Küçükboğaz Gölü’nden girdiği tahmin edilirken, ilk kez bu kadar büyük ve ağır balık gördüklerini belirten vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Balığı görerek kayda alan bir vatandaş, “Vallahi kanalın içinde kiloluk balık var. Şimdi görenler belki nerede olduğunu soracaklar. Bizde tesadüf gördük ve çok ilginç bu kanalın içinde bu kadar büyük balık olması” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!