1. Haberler
  2. Gündem
  3. Ünlü isimler Sakarya Reisoğlu Tesisleri’nde buluştu: Başkanlar da katıldı

Ünlü isimler Sakarya Reisoğlu Tesisleri’nde buluştu: Başkanlar da katıldı

featured

Sakarya Reisoğlu Tesisleri, 16. Uluslararası Dünya Kuran Okuma temsilcisi ve Türkiye Kuranı Güzel Okuma Şampiyonu olan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mescidi İmam-Hatibi Uğur Ayvaz’ın görkemli düğününe ev sahipliği yaptı. Düğüne, birçok tanınmış isim katılarak çifti yalnız bırakmadı.

Cemiyete katılan; Hakkı Usta’nın Adana Sofrası sahibi Hakkı Uçar, KebapçıBey Erenler sahibi Tekin Aktaş ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı & Hakkı Usta’nın Adana Sofrası & KebapçıBey Danışmanı Mehmet Koç ile Sakarya Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Serdal Rodop’da hazır bulundu. İş İnsanı Hakkı Uçar, Tekin Aktaş, Mehmet Koç ve Serdal Rodop; cemiyette çiftin nikahını kıyan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile çiftin nikah şahitliğini yapan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Koç City Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Mükerrem Koç ve Sakarya Bölgesi’nin en güçlü Karadeniz Kanalı 104.0 Şehir FM

Genel Yayın Yönetmeni Alaattin Yakut ile biraraya gelerek; gerçekleştirdikleri samimi sohbetin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!