1. Haberler
  2. Akyazı Haberleri
  3. Yolda karşısına çıkan yavru ayıyı cep telefonuyla görüntüledi

Yolda karşısına çıkan yavru ayıyı cep telefonuyla görüntüledi

featured
SAKARYA'NIN GEYVE İLÇESİNDE MAHALLE YOLUNDA İLERLEDİĞİ ESNADA YAVRU AYI İLE KARŞILAŞAN MUHTAR, O ANLARI CEP TELEFONU KAMERASIYLA KAYDETTİ. SEYİR HALİNDEKİ ARAÇTAN KAÇAN YAVRU AYI, BİR SÜRE SONRA YEŞİLLİK ALANA YÖNELDİ. (MURAT HAZER/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Geyve ilçesinde mahalle yolunda ilerlediği esnada yavru ayı ile karşılaşan muhtar, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Seyir halindeki araçtan kaçan yavru ayı, bir süre sonra yeşillik alana yöneldi.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde mahalle yolunda ilerlediği esnada yavru ayı ile karşılaşan muhtar, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Seyir halindeki araçtan kaçan yavru ayı, bir süre sonra yeşillik alana yöneldi.
Yavru bir ayı sabah saatlerinde Geyve ilçesi Fındıksuyu Mahallesi’nde yola indi. Bu esnada bölgede aracı ile seyir halinde olan mahalle muhtarı Zeki Kanbur, yavru ayıyı cep telefonu ile görüntüledi. Bir süre yolda koşan yavru ayı daha sonra ormanlık alana doğru yönelerek gözlerden kayboldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!