Zabıtadan kaçan dilenci aydınlatma direğine çıktı, ilçeyi birbirine kattı

featured
SAKARYA'NIN HENDEK İLÇESİNDE ZABITA EKİPLERİNİN HAKKINDA TUTANAK TUTTUĞU ESNADA KAÇAN VE AYDINLATMA DİREĞİNE TIRMANAN DİLENCİ EKİPLERE ZOR ANLAR YAŞATTI. (KADİR KAZIN/SAKARYA-İHA) Sakarya'nın Hendek ilçesinde zabıta ekipleri hakkında tutanak tuttuğu esnada kaçan ve aydınlatma direğine tırmanan dilenci ekiplere zor anlar yaşattı.

Zabıtadan kaçan dilenci aydınlatma direğine çıktı, ilçeyi birbirine kattı

Sakarya’nın Hendek ilçesinde zabıta ekipleri hakkında tutanak tuttuğu esnada kaçan ve aydınlatma direğine tırmanan dilenci ekiplere zor anlar yaşattı.
Cumhuriyet Meydanı’nda meydana gelen olayda, dilencilik yapan bir kişi zabıta ekiplerine yakalandı. Yapılan kontrollerde kişinin üzerinde dilencilikten elde edildiği değerlendirilen paralara el konuldu. Şahıs, hakkında idari ceza tutanağı hazırlandığı esnada ekiplerden kaçarak aydınlatma direğine tırmandı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Durumu gören vatandaşlar ise neler olup bittiğini izlemek için bölgeye toplandı. Yaşanan olayda adeta ilçeyi birbirine katan şahıs, ekiplerin ikna etmesi üzerine bulunduğu yerden indi. Şahıs, polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!