1. Haberler
  2. Gündem
  3. Zerafet Mücevherat ve Pırlanta’ Dar Sokak’ta açıldı

Zerafet Mücevherat ve Pırlanta’ Dar Sokak’ta açıldı

featured

Zerafet Mücevherat, Semerciler Mahallesi Dr. Nuri Bayar Caddesi Dar Sokak Hun Apartmanı altında yoğun bir katılımla hizmete girdi. Güneyler Mobilya’dan Hüseyin Güney’in oğlu Emrah Güney ve ortakları Cesur Uçar ile Bedir Calapverdi’nin ortaklaşa kurduğu Zarafet Mücevherat’ın açılış töreni büyük ilgi gördü.

Mücevherat Sektöründe Yeni Bir Kazanım

Adapazarı, yeni bir girişim ile mücevherat sektöründe önemli bir kazanım elde etti. Üç arkadaşın ortak girişimi olan Zerafet Mücevherat, Dar Sokak’ta yapılan görkemli bir törenle açıldı. Açılışa, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter, BELPAŞ Genel Müdürü Ertuğrul Özcan, Sakarya eski Müftüsü Hasan Başiş, Erenler Belediyesi eski Başkanı Cavit Öztürk, Karasu Belediyesi eski Başkanı Ahmet Genç, Arifiye Belediyesi eski Başkanı Yusuf Çelebi, Savate Federasyonu Başkan Vekili Önder Karan, sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve birçok davetli katıldı.

Alemdar; Sakarya’nın ekonomisine katkı sağlayacak her girişimi destekliyoruz

Açılış töreninde, Sakarya’nın önde gelen isimleri ve iş dünyasının önemli temsilcileri bir araya geldi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Sakarya’nın ekonomisine katkı sağlayacak her girişimi destekliyoruz. Zerafet Mücevherat’ın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek işletmenin önemine vurgu yaptı.

Adapazarı’nda yeni bir mücevherat merkezi

Zerafet Mücevherat’ın ortaklarından Emrah Güney, açılışta yaptığı konuşmada, “Adapazarı’nda mücevherat sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıktık. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz” dedi. Güney, bu yatırımın Adapazarı’na ekonomik anlamda da katkı sağlayacağını belirtti.

Şehrin ekonomisine katkı

Zerafet Mücevherat’ın açılışı, Sakarya’nın mücevherat sektöründeki yerini güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. İşletmenin, şehrin ekonomisine ve istihdamına olumlu katkılar yapması bekleniyor. Ayrıca, bu tür girişimlerin Sakarya’da ticari canlılığı artırdığına dikkat çekiliyor.

Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı Zerafet Mücevherat ve Pırlanta' Dar Sokak'ta açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!