1. Haberler
  2. Arifiye Haberleri
  3. Arifiye Belediyesi 2024 Yılı Asfalt Sezonu Çalışmalarının Startını verdi…

Arifiye Belediyesi 2024 Yılı Asfalt Sezonu Çalışmalarının Startını verdi…

featured

Arifiye Belediyesi 2024 Yılı Asfalt Sezonu Çalışmalarının Startını verdi…

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, gerekli hazırlıkların tamamlanmasının ardından, 2024 yılı asfalt sezonunun startı verildi.

Arifiye’nin asfalt ihtiyacı doğrultusunda çalışma programını hazırlayan Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, hazırlıkların tamamlamasıyla birlikte asfalt çalışmalarına başladı. İlk olarak, Sakarya Mahallesinde asfalt serimine başlayan ekipler, 600 metrelik alanda çalışmalarını yürütüyor. Buradaki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte program dâhilinde ilçenin diğer bölgelerinde de sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam edecektir.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “ Yaz sezonun gelmesiyle birlikte asfalt ile ilgili hazırlıklarımızı tamamladık ve Asfalt sezonunun startını verdik. Bu dönem inşallah ilçemizdeki asfalt ile ilgili ihtiyaçları gidereceğiz. İlk olarak Hanlı Sakarya Mahallemizde asfalt serim işlemi yapıyoruz. Daha sonrasında ilçemizin diğer asfalta ihtiyaç duyulan bölgelerinde, özellikle alt yapısı tamamlanmış yeni yerleşim bölgelerinde sıcak asfalt çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz.“ dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!