1. Haberler
  2. Haberler
  3. Büyükşehir Mehmet Akif Ersoy caddesinde işlemleri tamamladı

Büyükşehir Mehmet Akif Ersoy caddesinde işlemleri tamamladı

featured

Büyükşehir Mehmet Akif Ersoy caddesinde işlemleri tamamladı

Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde trafik güvenliğini artıran, araçların düzenli bir şekilde ulaşımlarını kolaylaştıran yol çizgi çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta 4 bin 400 ton sıcak asfaltla yenilenen Mehmet Akif Ersoy Caddesi, uzun ömürlü termoplastik yol boyası ile güvenli, düzenli ve estetik hale getirildi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından şehir genelinde trafik güvenliğinin artırılması ve trafik akışının düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi amacıyla yapılan çalışmalar gündüz gece demeden devam ediyor.

 

Geçtiğimiz hafta Büyükşehir marifetiyle yenilenen Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde yatay işaretleme çalışmaları gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Büyükşehir Belediyesi, şehrin iki büyük alışveriş merkezinin üzerinde bulunduğu caddede çalışmalarını tamamladı. Sıcak asfaltla yenilenen caddede trafik, daha güvenli, düzenli ve daha estetik hale getirildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!