1. Haberler
  2. Gündem
  3. Genç İş Adamı Aykut Saban’dan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Erken’e ziyaret

Genç İş Adamı Aykut Saban’dan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Erken’e ziyaret

featured

Sakarya’nın tanınmış iş adamlarından ve birçok önemli pozisyonda görev alan Aykut Saban, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Burak Erken’i makamında ziyaret etti. Saban, ziyareti sırasında Erken’e “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi, SATSO 21. Meslek Grubu Yürütme Kurulu Üyesi, Garaj Aykut Motors’un sahibi ve Ada Saban Otomotiv İnşaat Fidancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olan Aykut Saban, genç yaşına rağmen birçok alanda başarılı çalışmalar yürütüyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın Ankara’da bulunması nedeniyle makamına vekalet eden Burak Erken’e gerçekleştirdiği ziyarette, Saban hem başarı dileklerini iletti hem de anlamlı bir ‘Osmanlı Tuğrası Tablosu’ hediye etti. Bu jest, Erken tarafından memnuniyetle karşılandı.

Aykut Saban, ziyareti sırasında Sakarya’nın gelişimi ve iş dünyasının ihtiyaçları konusunda da görüş alışverişinde bulundu. Saban, “Sakarya, dinamik ve büyüyen bir şehir. İş dünyası olarak bizler de bu gelişime katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Belediye ile iş birliği içinde olmak, hem şehir hem de esnaf için büyük önem taşıyor” dedi.

Burak Erken ise Aykut Saban’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şehrimizin değerli iş insanlarından böyle destek görmek bizim için çok kıymetli. Hep birlikte Sakarya’nın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Ziyaret, iki tarafın da memnuniyeti ile sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!