Arifiye Hacıköy Mahallesine yeni yüz

featured

Arifiye Hacıköy Mahallesine yeni yüz

Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Arifiye Hacıköy Mahallesi’nde 1200 metre uzunluğa sahip arter 3 bin ton asfalt ile yeni yüzüne kavuştu.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezi ve 16 ilçede asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yol bakım ve onarım çalışmaları, yeni arterlerin yanı sıra asfalt işlemlerini de titizlikle yürüten Büyükşehir Belediyesi, planlanan program dahilinde güzergahları yeni yüzüne kavuşturuyor. Bu kapsamda Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı marifetiyle Arifiye Hacıköy mahallesinde yaklaşık 1200 metre uzunluğa sahip grup yolu 3 bin ton sıcak asfalt ile yenilendi.

 

3 bin ton sıcak asfalt

Konuyla ilgi yapılan açıklamada, ‘Sağlıklı ve konforlu ulaşım için asfalt çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde devam ediyor. Son olarak Arifiye Hacıköy Mahallesi’nde işlemlerimizi tamamladık. 1200 metre uzunluğundaki güzergâhı 3 bin ton asfalt ile yeniledik. Mahallemize, vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!