Arifiye Karaaptiler’de Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor.

featured

Arifiye Karaaptiler’de Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor.

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaaptiler Mahallesinde kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, sıcak asfalt, beton yol, stabilize yol, yağmur suyu kanal çalışmalarının yanı sıra bir yandan da kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Karaaptiler Mahallesi Aptibey Caddesi yolu üzerinde beton kaldırım çalışmalarına devam eden Arifiye Belediyesi, güzergâh üzerindeki yaya yollarını rahatlatmayı hedefliyor.

İlçe genelinde özellikle altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde, üstyapı çalışmalarını da aralıksız sürdürdüklerini belirten Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “Vatandaşlarımıza hizmetin en kalitelisini en hızlı bir şekilde ulaştırma adına, ekiplerimiz ilçe genelinde mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda sıcak asfalt, beton yol, kilitli parke ve yağmur suyu gibi çalışmalarımızın yani sıra vatandaşlarımızın yaya yollarını rahatlatmak amacıyla kaldırım çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Karaaptiler Mahallesi Aptibey Caddesi üzerinde kaldırım yenileme çalışmasını gerçekleştiriyoruz. İlçe genelinde üstyapı çalışmaları kapsamında yaptığımız yatırımlarla şehrimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Daha güzel, daha yaşanılabilir bir Arifiye için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sakarya Son Dakika Haberleri - Sakarya'nın Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!